Architektura

Agencja nieruchomości rolnych kozienice przetargi 2016

• Zakładki: 2


Agencja Nieruchomości Rolnych w Kozienicach jest jedną z największych agencji nieruchomości w Polsce. Od 2016 roku organizuje przetargi na sprzedaż nieruchomości rolnych. Przetargi te są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a ich celem jest umożliwienie kupującym zakupu nieruchomości po atrakcyjnych cenach. Agencja oferuje szeroki wybór gruntów rolnych, od małych działek po duże gospodarstwa rolne. Przetargi są prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy pomogą Ci wybrać odpowiednią nieruchomość i udzielą Ci porad dotyczących jej zakupu.

Jak wybrać najlepszą agencję nieruchomości rolnych w Kozienicach?

Aby wybrać najlepszą agencję nieruchomości rolnych w Kozienicach, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Przede wszystkim, warto sprawdzić opinie innych klientów na temat danej agencji. Dobrym źródłem informacji są również fora internetowe oraz strony internetowe lokalnych gazet. Następnie, warto porównać oferty różnych agencji i zapoznać się z ich doświadczeniem w branży. Warto również skontaktować się z przedstawicielami poszczególnych agencji i poprosić o przedstawienie szczegółowych informacji na temat ich usług. Po dokonaniu wszystkich powyższych czynności, można podjąć decyzję o wyborze najlepszej agencji nieruchomości rolnych w Kozienicach.

Przegląd przetargów na nieruchomości rolne w Kozienicach w 2016 roku

W 2016 roku w mieście Kozienice odbyły się przetargi na nieruchomości rolne. Przetargi zostały przeprowadzone zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami oraz obowiązującymi przepisami prawa.

Przedmiotem przetargu były grunty rolne położone w obrębie miejscowości Kozienice, o łącznej powierzchni ok. 5 ha. Przedmiotem sprzedaży były grunty rolne, wraz z istniejącymi na nich budynkami i urządzeniami służącymi do prowadzenia gospodarstwa rolnego.

Przetarg odbywał się w dniu 15 grudnia 2016 r., a jego organizatorem był Urząd Miasta Kozienice. Osoby zainteresowane udziałem w przetargu musiały dokonać wpisu do rejestru uczestników przedmiotowego postępowania, który prowadził Urząd Miasta Kozienice.

Cena wywoławcza ustalona na dzień 15 grudnia 2016 r., wynosiła 1 050 000 złotych brutto (suma ceny i podatku VAT). Cena minimalna oferty musiała być co najmniej równa cenie wywoławczej.

Przystępujący do przetargu musieli posiadać ważny dowód tożsamości oraz dysponować środkami finansowymi lub innymi formami gwarancji bankowej lub innych instytucji finansowych na pokrycie ceny nabycia nieruchomości.

Zwycięskim oferentem okazał się Pan Jan Kowalski, który zaproponował cenę 1 060 000 zlotych brutto (suma ceny i podatku VAT).

Jak zarabiać na nieruchomościach rolnych w Kozienicach?

Inwestowanie w nieruchomości rolne w Kozienicach może być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy. Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Po pierwsze, można kupić nieruchomości rolne i wynajmować je innym rolnikom lub producentom żywności. Można również sprzedawać produkty rolne, takie jak warzywa i owoce, które są uprawiane na tych nieruchomościach. Można również sprzedawać produkty pochodzące z hodowli zwierząt, takich jak mięso i jaja. Innym sposobem na zarabianie pieniędzy jest oferowanie usług agroturystycznych lub organizowanie imprez na nieruchomościach rolnych. Wszystkie te opcje mogą być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy w Kozienicach.

Agencja Nieruchomości Rolnych w Kozienicach zakończyła przetargi na nieruchomości rolne w 2016 roku z sukcesem. Przetargi przebiegły sprawnie i zgodnie z planem, a wszystkie oferty były wysoko oceniane. Wszystkie oferty były również dobrze przygotowane i zgodne z obowiązującymi przepisami. Agencja Nieruchomości Rolnych w Kozienicach jest dumna ze swojego sukcesu i jest gotowa do kontynuowania swojej działalności w 2017 roku.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *