Budowa i remont

Bezpiecznie jak w domu

• Zakładki: 28 • Komentarz: 2


Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych dla nas czynników. Najczęściej nie martwimy się o siebie, a o swoich bliskich – szczególnie dzieci. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że chcemy by nasz dom, który daje nam schronienie, był w pełni bezpieczny. Tylko czy jesteśmy gotowi na to by otoczyć się kilkumetrowym murem z drutem kolczastym i zamienić nasz dom w twierdzę? Dziś nie ma takiej potrzeby, a tradycyjne metody można schować do lamusa. Nadchodzi nowy wymiar bezpieczeństwa, a gwarantuje je dom inteligentny.

Czy zamknąłem dom?

Jak wiele razy zadawałeś sobie to pytanie, w drodze do pracy? Potem męczyło Cię przez całe długie osiem godzin pracy. Czarne scenariusze pojawiały się w Twojej głowie jeden po drugim. A wyłączyłeś żelazko? No właśnie… taka niepewność potrafi zadręczyć. Przy takich myślach trudno się skupić, cały dzień zmarnowany i nieprodukdom1tywny o stresie już nie mówiąc. Jeżeli taka sytuacja nie jest Wam obca, to mam dla Was doskonałą wiadomość. Współczesna technologia sprzyja posiadaczom krótkiej pamięci. Współczesne domy inteligentne posiadają system, pozwalający na sterowanie, a w zasadzie zarządzanie domem z zewnątrz. Jak to możliwe? Wszystko odbywa się poprzez aplikację na smartfonie użytkownika. Dzięki niej jednym ruchem wyłączysz światło i zabezpieczysz dom systemem alarmowym.
Co w sytuacji, kiedy zagrożenie już nastąpiło? System zainstalowany w domu, reaguje na wszelkie próby włamania, informując Ciebie oraz ochronę. Cześć systemów w przypadku włamania, włącza migające światła w pomieszczeniach i podnosi rolety, demaskując tym samym włamywacza.
Oczywiście każdy z nas ma inne potrzeby – także te dotyczące poczucia bezpieczeństwa. Plusem domów inteligentnych jest to, że to Ty decydujesz jak bardzo chcesz uzbroić swój dom. Dlatego zanim zdecydujecie się na to rozwiązanie, warto skonsultować się z firmą specjalizującą się w takich nowoczesnych rozwiązaniach: http://www.lekom.pl/.

comments icon2 komentarze
2 komentarze
10 wyświetleń
bookmark icon

2 thoughts on “Bezpiecznie jak w domu

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane