Salon

Biały gazetnik – najświeższe informacje zawsze pod ręką

• Zakładki: 40


Cenisz sobie dostęp do najnowszych wiadomości z kraju i świata? Lubisz wiedzieć co się dzieje, co jest trendy, a co wypadło z obiegu? Świeże informacje zapewnia codzienna prasa, dlatego warto ją mieć pod ręką – zarówno w domu, jak i w biurze.

Dzienniki, kolorowe magazyny, katalogi – potrafimy zgromadzić sporo lektury. Warto zadbać, by wszystkie papierowe wydania były przechowywane w ładzie i porządku. Elegancki gazetnik to najlepszy pomysł na utrzymanie gazet w ryzach zarówno w domu, jak i w biurze. Cenimy sobie dobry design, dlatego też oferowany gazetnik News utrzymany jest w minimalistycznym stylu. Biały kolor i prosta, lecz jednocześnie niebanalna forma sprawiają, ze gazetnik będzie fantastycznym dodatkiem wnętrza.

Minimalistyczny dodatek w wysublimowanym stylu

Oryginalny gazetnik będzie nie tylko ciekawym dopełnieniem aranżacji wnętrza, ale i Twoim osobistym asystentem, który będzie miał dla Ciebie codzienną porcję nowych informacji. Biały kolor gazetnika będzie równoważył kolorowe pierwsze strony gazet. Taki minimalistyczny gazetnik będzie świetnie współgrał z każdym wnętrzem.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *