Budowa i remont

Bramy wjazdowe z furtką – funkcjonalny element ogrodzenia

• Zakładki: 60


Bramy wjazdowe z furtką sprzedają się dobrze ze względu na swoją funkcjonalność i niewygórowaną cenę. Jeśli planujesz montaż grodzenia, zastanów się nad takim właśnie rozwiązaniem. Bramy  zintegrowane z furtką wyglądają bardzo estetycznie, dlatego to tak istotny element aranżacji terenu przydomowego. Dobieranie osobno furtki bramy jest często utrudnione ze względu na szeroką ofertę katalogową.Natomiast model łączony  dostępny jest zazwyczaj  w kilku modnych i atrakcyjnych kolorach: czerń, brąz, antracyt i zieleń.

Brama wjazdowa dwuskrzydłowa – zastosowanie

Wśród wielu rodzajów bram szczególnym zainteresowaniem cieszą se modele dwuskrzydłe. Jest to szeroka brama, która sprawdzi się na większych posesjach.Duże skrzydła muszą swobodnie otwierać się na na boki, dlatego sprawdź dokładnie czy Twoja działka spełnia warunki metrażowe.To bardzo eleganckie bramy, które podnoszą estetykę terenu i solidnie zabezpieczają podwórka. Jeśli dobierzesz odpowiedni kolor, wtedy efekt wizualny będzie jeszcze ciekawszy. U dobrego producent bram możesz wybrać swój ulubiony kolor, którego nie am w ofercie. Wtedy brama zostanie wykonana specjalnie na Twoje życzenie.

Niebanalne i nowoczesne wzornictwo

Jeśli szukasz eleganckiej bramy, która będzie wizytówką Twojej posesji, zwróć uwagę na dodatki. Ozdobne profile i ciekawe wykończenie bramy z furtką dodają jej sporo uroku. Droższe, ale jeszcze ciekawsze pod względem designu są modele z przęsłami bramowymi kutymi i nowoczesnymi zabezpieczeniami antykorozyjnymi.  Wbudowany napęd sprawia, ze otwieranie i zamykanie bramy jest łatwe i przyjemne. Możesz wybrać również bramę przesuwną, jeśli nie masz odpowiednio dużo miejsca na tradycyjną dwuskrzydłową.

Eleganckie i funkcjonalne bramy wjazdowe z furtką to dobre rozwiązanie na ogrodzenie. Szybki wybór spośród wielu dostępnych i komfortowe użytkowanie na lata.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL – producent ogrodzeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
27 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *