Budowa i remont

Domy segmentowe na Osiedlu Seleny – zamieszkaj 30 minut od Warszawy

• Zakładki: 99


Masz dość zgiełku miasta? Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale ze względu na pracę chcesz mieszkać blisko stolicy? Poznaj domy segmentowe, które powstają na Osiedlu Seleny – zaledwie 30 minut drogi od centrum Warszawy.

Domy segmentowe – więcej przestrzeni i prywatności

Dodatkowa przestrzeń, ogródek za domem, więcej prywatności niż w budynku wielorodzinnym i mniejszy koszt niż dom jednorodzinny – to główne powody, dla których wiele osób kupuje domy w budownictwie szeregowym. Domy segmentowe w Warszawie powstające na Osiedlu Seleny to:

  •  funkcjonalny układ pomieszczeń i powierzchnia 162 mkw.,
  •  zielone ogródki i dostęp do pobliskich terenów zielonych,
  •  nowoczesne rozwiązania, których celem jest obniżenie kosztów utrzymania domu.

Samochodem lub komunikacją miejską do centrum Warszawy

Domy segmentowe powstające na Osiedlu Seleny są zlokalizowane w Młochowie – koło Nadarzyna. Z tego punktu do centrum Warszawy można dostać się w ok. 30 minut. Własny transport nie jest jednak jedyną możliwością – w niewielkiej odległości od Osiedla Seleny mieszczą się przystanki komunikacji zbiorowej.

Mieszkańcy Osiedla załatwią wiele spraw bez podróży do stolicy. W pobliżu znajdują się m.in. sklepy, szkoły, przychodnie i centrum kultury.

Osiedle Seleny – kameralne osiedle w bezpiecznej okolicy

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto umówić się na obejrzenie powstających domów na Osiedlu Seleny – mowa o bezpieczeństwie. Choć inwestycja jest realizowana w bezpiecznej, cichej okolicy, to ze względu na komfort przyszłych mieszkańców poszczególne domy zostaną odgrodzone. Łącznie w ramach Osiedla Seleny powstanie 28 domów segmentowych.

Artykuł powstał przy współpracy z Osiedlem Seleny.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
63 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *