Julomax.pl opinie

Awatar użytkownika
Bromira1983
Posty: 25
Rejestracja: 11 mar 2019, 7:34

Julomax.pl opinie

Post autor: Bromira1983 »

Cześć! Niedawno kupiliśmy z partnerem mieszkanie w surowym stanie od dewelopera. Teraz chcemy zacząć powoli je urządzać i zastanawiam się w jakim sklepie kupić podłogi drewniane. Znajomy polecał mi sklep julomax.pl ponieważ oferują od razu montaż i przyznam się, że taka usługa by mi się przydała. A Wy macie jakieś opinie na temat tego sklepu? Podpowiecie, czy warto skorzystać z jego usług?
Awatar użytkownika
kasjusz1991
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2019, 14:37

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: kasjusz1991 »

Według mnie jak najbardziej warto. Korzystałem z usług tego sklepu kiedy potrzebowałem kompleksowego doradztwa w kwestii doboru podłogi. Obsługa klienta bardzo mi pomogła – poleciła mi najlepszą podłogę przy psach. Dzięki temu teraz wiem, że tak szybko się nie zniszczy. 
Awatar użytkownika
Kryspin
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2019, 23:11

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Kryspin »

Również myślę, że warto skorzystać z oferty sklepu julomax.pl. Mam bardzo dobrą opinie na jego temat. Kiedy szukałem porady na temat tego w jaki taras zainwestować, to pomogli mi podjąć najlepszą decyzję. Teraz wiem, że korzystam z najlepszej możliwej opcji.
Awatar użytkownika
Czesław-71
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:15

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Czesław-71 »

Jeśli zależy Ci na podłodze drewnianej wysokiej jakości, to zdecydowanie warto zakupić ją w tym sklepie. Mają bardzo duży wybór wzorów, kolorów i materiałów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
lilia69
Posty: 17
Rejestracja: 28 kwie 2019, 4:16

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: lilia69 »

Mam bardzo dobrą opinię na temat tego sklepu. Kupiłam tam idealnie dopasowaną podłogę, która świetnie łączy się z meblami, dodatkami i innymi elementami wyposażenia. 
Awatar użytkownika
lora63
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:11

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: lora63 »

Julomax to świetny sklep. Znajdziesz w nim szeroki wybór dobrych jakościowo podłóg. Wielu moich znajomych kupiło podłogi drewniane w tym sklepie i są bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Katarzyna-88
Posty: 15
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:25

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Katarzyna-88 »

Pamiętam, jak kiedyś miałam niemały dylemat, jaką podłogę wybrać. Wtedy właśnie skontaktowałam się ze sklepem julomax.pl. Tam bardzo miła Pani doradziła mi najlepszą podłogę. Korzystałam również z ich oferty dotyczącej montażu i jestem bardzo zadowolona. Cały montaż wykonali solidnie i szybko.
Awatar użytkownika
Jakub-83
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2019, 16:32

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Jakub-83 »

Potwierdzam, firma julomax.pl montaż podłóg drewnianych wykonuje szybko i rzetelnie. Kupiłem u nich podłogę z montażem i to był bardzo dobry wybór. Więc jeśli się wahasz to powiem Ci, że naprawdę warto. 
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: karin33 »

Ja długo marzyłam o podłodze z drewna. Zawsze jednak myślałam, że takie podłogi są dla mnie poza zasięgiem finansowym. Wtedy koleżanka poleciła mi firmę Julomax, która robiła u niej taką podłogę. I to był strzał w 10. Podłoga piękna, w dobrej cenie, bo dostałam w promocji, a do tego montaż. Ja również polecam Julomax, jeśli chodzi o drewniane podłogi są najlepsi.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 63
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:16

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: olga83 »

Potwierdzam, że ich podłogi drewniane są najlepsze. My zdecydowaliśmy się na drewnianą mozaikę podłogową. Wygląda pięknie, stylowo i elegancko. Szybko zrealizowali zamówienie, a dla nas też było to ważne, bo ekipa do układania już czekała.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Kleo »

W Julomax zamawialiśmy derki tarasowe. Przyszły zgodne z zamówieniem i na czas. Nasz wykonawca był pod wrażeniem ich jakości. My zresztą też. Prezentują się doskonale kolejny sezon - wystarczy regularna pielęgnacja. Także jeśli chodzi o drewno tarasowe to tylko Julomax.
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Kordia »

My od jakiegoś czasu myślimy o podłodze drewnianej. Wiem, że znajomi zamawiali parkiet właśnie tu https://www.julomax.pl/ i z ciekawości rzuciłam okiem. Duży wybór, dobre ceny, do tego rabaty i promocje. Do tego mają świetne opinie w sieci. Myślę, że i my zdecydujemy się na zakup u nich.
Awatar użytkownika
Figa32
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:47

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Figa32 »

Rok temu przed wiosną wymienialiśmy deski na tarasie. Brat polecił mi Julomax, bo mają dobre ceny, a ich deski są dobrej jakości. Poza tym w ich ofercie można znaleźć różne deski. My akurat mamy duży taras, więc i cena miała znaczenie. Warto u nich robić większe zakupy.
Awatar użytkownika
Colio
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:45

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Colio »

Zawsze marzył mi się prawdziwy parkiet drewniany. W końcu, gdy robiliśmy remont, postanowiliśmy taki zrobić. Wszystkie niezbędne materiały kupiliśmy na http://julomax.pl/. Ceny są przystępne, a wybór naprawdę duży. Czasami można też trafić na niezłe promocje, także warto tam zaglądać, gdy planujemy remont.
Awatar użytkownika
Serena
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:57

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Serena »

Chcieliśmy na wiosnę zrobić taras drewniany. Mieliśmy nawet wybraną stolarnię, żeby zamówić deski, ale fachowiec polecił nam Julomax. I dobrze, że skorzystaliśmy z jego rady, bo firma szybko zrealizowała zamówienie. Dostarczyli deski wysokiej jakości. A przy okazji trochę na tym zaoszczędziliśmy. Polecam Julomax, bo znają się na drewnie.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2019, 20:12

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Kamilka »

Mam podobną opinię o tej firmie. Też jestem w temacie desek tarasowych. Na stronie https://www.julomax.pl/ znalazłam info, że akurat mają promocję na deski tarasowe. I to sporą. Zamówiłam. Czekam na towar, ale jestem pewna, że wszystko będzie ok. Widziałam taras z ich desek u sąsiadów i super wygląda.
Awatar użytkownika
Irena86
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2020, 15:40

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Irena86 »

W julomax.pl kupiliśmy modrzewiowe deski tarasowe, bardzo sprawna wysyłka, dobre ceny i produkt spełnił nasze oczekiwania.

tajemnice różańcowe wszystkie
Awatar użytkownika
rozalia1998
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2020, 12:40

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: rozalia1998 »

Bardzo dobry sklep z podłogami, duży wybór, ceny ok, warto się skontaktować z obsługą, bo oferują rabaty!
Awatar użytkownika
zbigniew_69
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, 20:40

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: zbigniew_69 »

Duży wybór, ceny spoko, produkty znanych producentów, mogę polecić Julomax.pl
Awatar użytkownika
Hiacynta-74
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:27

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Hiacynta-74 »

Miła obsługa i szybka realizacja zamówienia, duży wybór prawdziwych parkietów drewnianych!
Awatar użytkownika
Nikoleta
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2019, 13:47

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Nikoleta »

Bardzo dobry sklep z podłogami online w znacznie lepszych cenach niż u znanych marek. Warto zerknąć na ich oferty i skontaktować się z julomax.pl, bo dają dodatkowe rabaty
Awatar użytkownika
Amira-97
Posty: 9
Rejestracja: 09 mar 2020, 19:40

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Amira-97 »

Również polecam sklep julomax ze względu na ceny i jakość produktów, na przesyłkę trochę czekałam, ale przynajmniej dostawałam informacje skąd opóźnienie, więc jestem w pełni zadowolona
Awatar użytkownika
dawid1989
Posty: 6
Rejestracja: 04 mar 2020, 17:32

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: dawid1989 »

kupiliśmy płytki Fortelock do garażu, to był nasz dobry wybór, spełniły nasze oczekiwania, julomax.pl jest w porzadku, bez problemów
Awatar użytkownika
irena74
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2019, 10:39

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: irena74 »

Super doradztwo, przy wybieraniu podłogi pojawia się wiele wątpliwości, polecam wtedy zadzwonić do sklepu julomax.pl i porozmawiać o możliwych opcjach, usłyszałam od sprzedawców bardzo dużo cennych rad, dlatego sklep oceniam na 6!
Awatar użytkownika
Agaton_93
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2020, 20:18

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Agaton_93 »

Mamy w salonie piękną podłogę drewnianą od Julomaxu i nie zamieniłabym jej na żadną inną, jest piękna.
Awatar użytkownika
Ladana1997
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 23:50

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Ladana1997 »

Jeśli zależy wam na trwałej podłodze, która wytrzyma na spokojnie wiele lat, to polecam Julomax.
Awatar użytkownika
Jakub-83
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2019, 16:32

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Jakub-83 »

Bardzo dobry sklep, oferują też montaż. Na ich stronie https://www.julomax.pl/ można sobie wszystko obejrzeć i wybrać.
Awatar użytkownika
leopolda86
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2020, 1:57

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: leopolda86 »

Mnie zachwycił ogromny wybór wzorów i kolorów drewna u nich. Mam podłogę dębową z Julomaxu i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
Marcelina1996
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2020, 5:26

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Marcelina1996 »

Ja mam z Julomaxu taras i sprawdza się super. Polecam.
Awatar użytkownika
gabriel-90
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2019, 4:33

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: gabriel-90 »

Chciałem wybrać do domu coś solidnego, dlatego postawiłem na podłogę z drewna. W Julomaksie znalazłem z żoną najlepszy wzór dla naszego wnętrza w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
ernest1974
Posty: 7
Rejestracja: 28 paź 2019, 16:40

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: ernest1974 »

Montaż podłóg z drewna wykonują błyskawicznie i porządnie. Solidna firma.
Awatar użytkownika
Dalbor_90
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2019, 22:41

Re: Julomax.pl opinie

Post autor: Dalbor_90 »

Mojej dziewczynie marzyła się drewniana podłoga, więc zdecydowaliśmy się na drewniany parkiet. Julomax miał najlepszą ofertę, więc skorzystaliśmy.

prom swinoujscie ystad ceny
ODPOWIEDZ