klimatyzatory.net opinie

Awatar użytkownika
celina_68
Posty: 29
Rejestracja: 12 maja 2019, 1:04

klimatyzatory.net opinie

Post autor: celina_68 »

Czy polecacie sklep klimatyzatory.net? Jakie macie opinie na jego temat? Szukam specjalisty, który pomógłby mi w wyborze odpowiedniego klimatyzatora, a potem go zamontował. Chcę założyć odpowiednie klimatyzatory w nowo wybudowanym domku.
Awatar użytkownika
Arnold1973
Posty: 20
Rejestracja: 28 lut 2019, 19:34

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Arnold1973 »

Korzystałem z jego usług i polecam. To nie tyle sklep, co firma, która oferuje naprawdę profesjonalne klimatyzatory. U mnie zamontowali cały system klimatyzacyjny, który po dziś dzień działa bez zarzutu. Polecam – robotę wykonują solidnie.
Awatar użytkownika
Katarzyna-88
Posty: 15
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:25

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Katarzyna-88 »

Również mam bardzo dobre opinie o firmie Klimatyzatory.net. Przede wszystkim obsługa w sklepie jest bardzo pomocna i miła – czułam, że dostałam fachowe porady odnośnie tego, jaki klimatyzator najlepiej wybrać. Wysyłka dotarła w trybie ekspresowym, co mile mnie zaskoczyło.
Awatar użytkownika
Cyryl
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:04

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Cyryl »

Jeśli zależy Ci na pewnej inwestycji, to śmiało możesz robić zakupy w tym sklepie. W asortymencie mają tylko urządzenia sprawdzone i wysoko jakościowe. Firma klimatyzatory u mnie również montowała system klimatyzacyjny – zrobiła to naprawę szybko i solidnie. 
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: likka9 »

no ja swoich speców od zrobienia klimy to znalazłam własnie na portalu Darmowe Darmowe Polska naprawde szybki i konkretny kontakt oraz do tego rzeczowa i szybka praca więc naprawde ogromnie na plus z tym wszystkim :)
ODPOWIEDZ