Problem z bramą garażową

Awatar użytkownika
Gniewomir-76
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2021, 13:21

Problem z bramą garażową

Post autor: Gniewomir-76 »

Hej wszystkim. Niedawno miałem problem z bramą garażową i już planowałem wynająć jakiegoś fachowca, który mógłby się jej przyjrzeć, a okazało się, że wystarczyło jedynie wymienić napęd. Tym razem kupiłem coś porządniejszego i mam nadzieję, że wytrzyma dłużej. Też dbacie o takie kwestie jak solidny napęd do bramy garażowej? Czy raczej nie robi wam to różnicy?
Maćkowy77

Re: Problem z bramą garażową

Post autor: Maćkowy77 »

Ja dbam o odpowiednią konserwację bramy z produktami od https://dbamyobramy.pl/ , dzięki czemu brama będzie działała jeszcze przez długie lata;) Jak cos to na stronie znajdziesz takie rzeczy jak smary, pianki, zmywacze, farby w sparyu itd;) Warto zainwestować przy każdym rodzaju bramu w takie produkty;)
Mieczysławw

Re: Problem z bramą garażową

Post autor: Mieczysławw »

Jeżeli nie chcecie mieć problemów po pierwszej zimie, a mieć siłownik, który sprawnie działa we wszystkich warunkach to polecam BFT. 0 problemów. Mam u siebie ich napędy na całej posesji i działają bezawaryjnie. Mają dobry serwis i ekipy montażowe, to przekłada się na komfort dla użytkownika. Na pewno to lepsze wyjście niż napędy marketowe do których nie ma części
ODPOWIEDZ