Wózek spacerowy

Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Wózek spacerowy

Post autor: Gszegosz99 »

Cześć! Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaki wózek spacerowy warto wybrać, to na pewno powinniście zajrzeć do https://umalucha.pl/produkt/wozek-space ... ment-black Na pewno będzie on dobrym rozwiązaniem dla osób aktywnych, ale też takich, które sporo podróżują z dzieckiem. Warto sprawdzić ten temat.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Wózek spacerowy

Post autor: lanza »

Sądzę że są okey ale zanim go kupisz zamów sobie za darmo na próbę x-landera online do domu. Przymierzysz się do wózka na spokojnie, dobrze go obejrzysz, lepszej opcji chyba żaden producent nie oferuje a wózeczki są śliczne i solidne
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Wózek spacerowy

Post autor: Bilba »

Wiecie co, jeśli ktoś z Was akurat szuka spacerówki dla dzieci to warto zajrzeć do internetu, na wszelkiego rodzaju portale z ogłoszeniami. Nam udało się właśnie w ten sposób kupić. I tylko czekamy na czas, aż będzie można spacerować...
Awatar użytkownika
kira
Posty: 94
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:35

Re: Wózek spacerowy

Post autor: kira »

Nie lubię spacerówek, bo są niewygodne dla mnie i dla dziecka, dlatego ja kupiłam sobie własnie na dłuższe spacery nosidełko od kinder hop i jest lepiej zdecydowanie :) Przyjemniej się spaceruje i maluch nie marudzi
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: Wózek spacerowy

Post autor: monija »

Ja zaś nie przepadam za nosidełkami , wolę wózek spacerowy i dziecko ma większą wygodę. Ja zdecydowałam się na Earo-cart Flex, posiada on szerokie siedzisko z wysokim oparciem. Jeździ lekko i płynnie, bo posiada duże koła z bardzo dobrą amortyzacją.
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: Wózek spacerowy

Post autor: yuba »

Dokładnie tak! Mam x-landera x-fly, mogę powiedzieć że jest to świetny wózek do samolotu ale używam go teraz normalnie na co dzień i spisuje się fantastycznie.
ODPOWIEDZ