sweetliving.pl opinie

Awatar użytkownika
Babeta1977
Posty: 27
Rejestracja: 24 lip 2019, 8:48

sweetliving.pl opinie

Post autor: Babeta1977 »

Cześć forumowicze! Szukam mebli i dodatków do domu. W czasie przeglądania różnych ofert trafiłam na sweetliving.pl. Sklep ma bardzo bogatą ofertę, ale zastanawiam się jak jest z jakością mebli i przedmiotów. Czy ktoś z Was ma jakieś opinie na temat sklepu? Ktoś z Was cos tam kupował?
Awatar użytkownika
Danisława1987
Posty: 13
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:10

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Danisława1987 »

Kiedyś zamawiałam tam fotele do salonu. Przesyłka doszła szybko a fotele są bardzo wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Kornelia_92
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2019, 17:23

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Kornelia_92 »

Sweetliving to sklep pełen inspiracji! W ich ofercie znajdują się naprawdę przepiękne akcesoria do domu. Zawsze czuję się tam jak w raju 😊.
Awatar użytkownika
Olimpia
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:54

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Olimpia »

Jeśli chodzi o opinie o sweetliving.pl to ja mam bardzo pozytywną. Zawsze kupuję tam tekstylia do mieszkania – świetnie się sprawdzają!
Awatar użytkownika
Miroda
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:58

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Miroda »

Jakość przedmiotów jakie oferują jest wprost proporcjonalna do ceny. Meble są trwałe, wykonane z najwyższej jakości materiałów i dopracowane. Często wyłapuję śliczne perełki w ich outlecie.
Awatar użytkownika
lilia69
Posty: 17
Rejestracja: 28 kwie 2019, 4:16

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: lilia69 »

Sklep pokazała mi moja przyjaciółka i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Stylowe i piękne rzeczy jakie tam oferują znacząco ułatwiają mi zakupy. Dzięki temu nie muszę szukać eleganckich dodatków na kilku stronach…
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:32

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Luiza »

Jakość artykułów jest bardzo wysoka! Ostatnio zamówiłam kilka ozdób z kolekcji świątecznej i są świetnie wykonane. Sweetliving to sklep na pewno warty polecenia.
Awatar użytkownika
honorata73
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: honorata73 »

Również mam pozytywną opinię o sweetliving.pl. Polecam! Piękne dodatki w atrakcyjnych cenach. 

reklama play dygant
ODPOWIEDZ