Veldo.pl opinie

Awatar użytkownika
Abdon85
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2019, 10:40

Veldo.pl opinie

Post autor: Abdon85 »

Cześć forumowicze! Zbieram opinie na temat firmy veldo.pl. Liczę na Wasze komentarze. Zależy mi na solidnej bramie i balustradzie do ogrodu. Zastanawiam się czy warto zgłosić się do veldo… Czy ktoś z Was z nimi współpracował? Realizują zamówienia prywatnych klientów?
Awatar użytkownika
Czesław-71
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:15

Re: Veldo.pl opinie

Post autor: Czesław-71 »

Mam balustradę na schodach, którą robiła właśnie ta firma. Ogólnie jestem zadowolony – balustrada wykonana jest w dobrej jakości materiałów. Łączenia, jak i konstrukcja jest wykonana z najlepszej stali. Wszystko wykonane estetycznie.
Awatar użytkownika
Bromira1983
Posty: 25
Rejestracja: 11 mar 2019, 7:34

Re: Veldo.pl opinie

Post autor: Bromira1983 »

Realizują zamówienia indywidualne, jak i dla firm! W mojej opinii veldo to firma, której można zaufać. Na każdym etapie tworzenia dbają o najdrobniejsze szczegóły i wszystko konsultują z klientem.
Awatar użytkownika
Deresa1983
Posty: 12
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:26

Re: Veldo.pl opinie

Post autor: Deresa1983 »

Polecam tę firmę! Ich realizacje są perfekcyjnie wykończone i idealnie dopracowane. Najlepiej wejdź na ich stronę: veldo.pl i zobacz przykładowe realizacje. Zawsze korzystam z ich usług, bo wiem, że u nich mogę liczyć na fachowe opinie odnośnie tego, co warto zrobić, a co będzie wyglądać nieestetycznie…
Awatar użytkownika
lilia69
Posty: 17
Rejestracja: 28 kwie 2019, 4:16

Re: Veldo.pl opinie

Post autor: lilia69 »

Współpracowałam z nimi i jestem zachwycona końcowym efektem! Wykonali dla mnie piękną bramę, która teraz zdobi moją posiadłość. Jak najbardziej polecam.
ODPOWIEDZ