Antresola w mieszkaniu?

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
agata_70
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2020, 12:32

Antresola w mieszkaniu?

Post autor: agata_70 »

Hej! Co sądzicie o zrobieniu antresoli w mieszkaniu? Mamy wysokie sufity, więc mamy taką możliwość, ale zastanawiam się, czy to dobry pomysł. Polecicie jakiegoś fachowca z Krakowa do wykonania antresoli w drewnie?
Awatar użytkownika
dargosław1997
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2019, 10:14

Re: Antresola w mieszkaniu?

Post autor: dargosław1997 »

Polecam kontakt z modrzew.pl, zajmują się wykonaniem drewnianych schodów, antresoli, podłóg, parapetów i wielu innych pięknych rzeczy z drewna.
Awatar użytkownika
Maria Anna
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2019, 12:15

Re: Antresola w mieszkaniu?

Post autor: Maria Anna »

A jaka funkcje ma pełnić antresola? Jeżeli chodzi ci po głowie wydzielenie w ten sposób miejsca do spania - jak tutaj: www.mieszkamwdomku.pl/wnetrze/sypialnia/ to ja nie polecam - jezeli masz dzieci. Łóżko do spania w przestrzeni wspólnej mija się z celem. Jak masz miejsce - rob osobny pokoj na sypialnie - gdzie mozesz zamknac drzwi i miec spokoj. Jezeli nie masz miejsca - rozkladana kanapa i tyle.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Antresola w mieszkaniu?

Post autor: mela »

Strasznie mi sie ten pomysł podobał, ale jest to dosyć niepraktyczne w naszym przypadku
Awatar użytkownika
werona
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:05

Re: Antresola w mieszkaniu?

Post autor: werona »

Super rozwiązanie, zwłaszcza w loftach
Awatar użytkownika
messa
Posty: 87
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:55

Re: Antresola w mieszkaniu?

Post autor: messa »

Mieliśmy i fajnie to wygląda, dobrze też funkcjonuje
Awatar użytkownika
MoniMil
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:11

Re: Antresola w mieszkaniu?

Post autor: MoniMil »

Kiedyś w mieszkaniu studenckim miałam taką antresolę i urządziłam w niej kącik do czytania książek. Były wygodne poduszki i dobre oświetlenie. Dodatkowo kupiłam tkaniny na zasłony, które świetnie wyglądały oraz robiły nastrój.
ODPOWIEDZ