archideon.pl opinie

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
Kasia_M
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2019, 11:41

archideon.pl opinie

Post autor: Kasia_M »

Czy znacie Osiedle Raduni w pobliżu Gdańska? Znalazłam informacje na stronie archideon.pl i szukam opinii o tych domkach. Miejsce jest dość urokliwe. Moi rodzice mieszkają w pobliżu w bardzo dużym domku jednorodzinnym, dom ma prawie 500 m2! Ciężko go utrzymać, sprzątać, wystawiliśmy dom na sprzedaż i szukamy czegoś mniejszego i bezpieczniejszego na czas emerytury. Jeśli ktoś z Was jest w stanie napisać parę zdań od siebie, czy warto akurat w taką nieruchomość zainwestować będę bardzo wdzięczna :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
kaja423
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:24

Re: archideon.pl opinie

Post autor: kaja423 »

Powiem ci, że archideon.pl buduje niesamowicie funkcjonalne domy. Moi znajomi mieszkają w takim i ciągle go chwalą. W ich opinii to najlepsze, co mogło ich spotkać.
Awatar użytkownika
kola34
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:49

Re: archideon.pl opinie

Post autor: kola34 »

W archideon.pl faktycznie powstają bardzo przyjemne domy. Właśnie powoli finalizujemy zakup i czekamy na parapetówkę. Dokładniejszą opinię będę mogła podać za kilka miesięcy, jak już pomieszkam, ale na tym etapie jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
lamia432
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 9:48

Re: archideon.pl opinie

Post autor: lamia432 »

Jakiś czas temu już finalizowałam umowę z archideon.pl. Nie tylko mają świetne opinie jako deweloper, ale serio budują według rewelacyjnych projektów. Mi ten dom bardzo przypadł do gustu, polecam.
Awatar użytkownika
hania42
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:06

Re: archideon.pl opinie

Post autor: hania42 »

Uważam, że archideon.pl projektuje i wykonuje jedna z najbardziej udanych osiedli domków. To nie to samo co chaos jaki można zaobserwować na niektórych z nich. W mojej opinii całokształt a ogromne znaczenie.
Awatar użytkownika
kinga534
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 9:17

Re: archideon.pl opinie

Post autor: kinga534 »

Jeśli macie okazje kupić coś w archideon.pl to moim zdaniem nie ma się co zastanawiać. Wysoka jakość wykonania, przemyślany projekt, to tylko niektóre z rzeczy powodujących, że o firmie krążą dobre opinie.
Awatar użytkownika
wiola423
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 9:13

Re: archideon.pl opinie

Post autor: wiola423 »

Jestem więcej niż pewna, że rodzicom przypadnie do gustu projekt archideon.pl. To fajne domy, dużo łatwiejsze w codziennym funkcjonowaniu niż 500m. Nawet jeśli rodzice nie są jeszcze przekonani to po zamieszkani z pewnością zmienią opinię.
Awatar użytkownika
sylwka42
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 9:30

Re: archideon.pl opinie

Post autor: sylwka42 »

Piękne osiedle. Od dawna marzę, żeby tam zamieszkać. W ogóle podobają mi się projekty realizowane przez archideon.pl. Wszystko ma swoje miejsce, widać, że jest projektowane z myślą o wygodzie mieszkańców. Jak już uda mi się zamieszkać zamieszczę obszerniejszą opinię.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: archideon.pl opinie

Post autor: karin33 »

To prawda,że to osiedle prezentowane przez archideon.pl jest piękne. Domki są bardzo stylowe i ponadczasowe. Sama jakiś czas temu rozglądałam się za czymś do kupienia i opinie o ich inwestycjach były bardzo dobre. Także śmiało kupuj.

pampers mini 108 cena
Awatar użytkownika
irwina645
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:15

Re: archideon.pl opinie

Post autor: irwina645 »

Osiedle zaprojektowane i budowane przez archideon.pl to bardzo przemyślany projekt. Moim zdaniem będzie się tu wygodnie mieszkać. Zresztą mam wielu znajomych, którzy mają podobną opinię na temat tego projektu.
Awatar użytkownika
luiza606
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:05

Re: archideon.pl opinie

Post autor: luiza606 »

Jedno jest pewne - architekci z archideon.pl znają się na swojej pracy. Nie spotkałam jeszcze żadnej osoby, która miałaby o nich negatywną opinię. Ich domy są przede wszystkim funkcjonalne, dlatego wiele osób jest zadowolonych ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
marta202
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:32

Re: archideon.pl opinie

Post autor: marta202 »

Ja osobiście jestem zachwycona domkami od archideon.pl. Moja cała rodzina ma podobną opinię. Są one bardzo urokliwe i stylowe, a w dodatku są dostosowane do potrzeb całych rodzin.
Awatar użytkownika
milena444
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:13

Re: archideon.pl opinie

Post autor: milena444 »

Ja jestem zachwycona domkami od archideon.pl. Są to doświadczeni architekci, którzy mają wiele ciekawych pomysłów. Kreatywność to ich mocna strona, w mojej opinii warto przyjrzeć się ich dokonaniom.
Awatar użytkownika
lamia899
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 19:16

Re: archideon.pl opinie

Post autor: lamia899 »

Sama niedawno przeglądałam ofertę od archideon.pl i patrzyłam na te domki. Są one naprawę estetycznie i wykończeniowo świetnie wykonane. Opinie w internecie też mają bardzo dobre.
Awatar użytkownika
wanessa013
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 19:08

Re: archideon.pl opinie

Post autor: wanessa013 »

Bardzo podobają mi się domki od archideon.pl. Ich architekci mają bardzo ciekawe pomysły, są kreatywni, dlatego cieszą się dobrymi opiniami. Ja bym im zaufała.
Awatar użytkownika
aurora176
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 19:08

Re: archideon.pl opinie

Post autor: aurora176 »

Sama niedawno przeglądałam domki na archideon.pl. Muszę przyznać, ze bardzo podobają mi się te domy i są naprawdę urokliwe. W mojej opinii jest to wspaniałe miejsce do zamieszkania.
Awatar użytkownika
flora489
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 19:10

Re: archideon.pl opinie

Post autor: flora489 »

Domki na wspomnianym osiedlu znalazłam na archideon.pl i od razu wpadły mi w oko. Są bardzo ładne, a miejsce jest przyjazne całym rodzinom. W mojej opinii warto tam zamieszkać.
Awatar użytkownika
diana224
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 18:33

Re: archideon.pl opinie

Post autor: diana224 »

Ja również szukałam informacji o domkach na archideon.pl. Znalazłam, w mojej opinii, ciekawe pasywne domy. Uważam, że sprawdzą się one w przypadku każdej rodziny.
Awatar użytkownika
nina418
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 18:36

Re: archideon.pl opinie

Post autor: nina418 »

Widziałam projekty domów od archideon.pl i każdy jest bardzo fajny. To jest tylko moja opinia, ale sądzę, że domy pasywne są teraz popularne. Sama bym chciała taki mieć.
Awatar użytkownika
olga717
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 18:40

Re: archideon.pl opinie

Post autor: olga717 »

Wspomniane osiedle domków od archideon.pl jest niesamowite. Czytałam wiele ciekawych opinii o tym miejscu. Każda była pozytywna i ludziom dobrze się tam mieszka, więc myślę, że warto zainwestować.
Awatar użytkownika
ula225
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2019, 19:49

Re: archideon.pl opinie

Post autor: ula225 »

Mi również podobają się domki od archideon.pl. Firma ma wiele urokliwych domków w ofercie i powinny one przypasować rodzinom z dziećmi. To jest moja opinia, ale warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
mina790
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2019, 19:52

Re: archideon.pl opinie

Post autor: mina790 »

Niedawno w oko wpadła mi oferta domów od archideon.pl. Szukałam domu w tej okolicy i w mojej opinii, jest to bardzo dobra dzielnica. Oferta firmy mnie przekonała.
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: archideon.pl opinie

Post autor: bob »

Ja tam nie wiem jakie projekty ma pracownia przez Was oceniana, ale wiem za to, że MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 ma super promocję na zdjęcia domów zbudowanych wg ich projektów. Można wygrać super sprzęt ogrodniczy.
Adrian

Re: archideon.pl opinie

Post autor: Adrian »

Od zawsze marzyłem o własnym domku letniskowym, dlatego zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Drewnolandia - https://drewnolandia.pl/oferta/18/domy- ... letniskowe , która wykonała wszelkie prace. Jestem bardzo zadowolony, dlatego mogę Wam ich szczerze polecić.
ODPOWIEDZ