Budowa domu i rozdzielnia

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
karoluś

Budowa domu i rozdzielnia

Post autor: karoluś »

Czy kupowaliście rozdzielnię sami czy tym zajmują się specjaliści?
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: Budowa domu i rozdzielnia

Post autor: mali9021 »

Wydaje mi się, że nie ma tutaj jednoznaczniej odpowiedzi. Oczywiście rozdzielnia elektryczna budowlana jest bardzo ważną rzecz, kiedy buduje się dom i kiedy jest się na etapie elektryki. Myślę jednak, że kwestię tego, kto o nią ma zadbać i dostarczyć, powinno ustalić się z fachowcami. Są osoby, które wolą ją wybrać samodzielnie z poradami specjalistą, a są osoby, które takie kwestie zostawią w rękach specjalistów, którzy odpowiednio dobiorą rozdzielnię do całej instalacji, no i dla Waszego domu. Ja jestem z fachowcami tak umówiona, że to oni ze sobą wszystko przywożą.
dyduł

Re: Budowa domu i rozdzielnia

Post autor: dyduł »

Co do rozdzielni - do jej postawienia przyda się fachowe wsparcie do osób, które znają się na tego typu pracach. Jeśli nie macie z kim się skontaktować, to chętnie podrzucam namiar na http://hydroelektra.pl/o-firmie,p1 - mają w swojej ofercie właśnie rozwiązania elektryczne tj. szafy sterująco-zasilające / rozdzielnie. Warto z nimi porozmawiać i poznać pełną propozycję współpracy!
Nishaknąpp

Re: Budowa domu i rozdzielnia

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up.Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. 메이저사이트추천
ODPOWIEDZ