Założenie bloga - wystrój i projektowanie wnętrz

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Założenie bloga - wystrój i projektowanie wnętrz

Post autor: dron »

Mam pewne doświadczenia związane z wystrojem i projektowaniem wnętrz. Potrafię dobierać kolory, dodatki itd.
Zastanawiam się, nad założeniem bloga. Pytanie - jakie tematy wrzucić na tapetę w pierwszej kolejności?
Jaka forma prezentacji treści będzie waszym zdaniem najlepsza?
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Re: Założenie bloga - wystrój i projektowanie wnętrz

Post autor: mark »

Pomysł fajny. Zwłaszcza, że widać duże zainteresowanie tematyką wystroju wnętrz.
Zwłaszcza, jeżeli blog będzie prowadzony z pomysłem, będzie na bieżąco aktualizowany. Warto zdawać sobie sprawę, że promocja nie powinna poprzestawać jedynie na tworzeniu bloga, ale również na obecności na portalach społecznościowych czy tworzeniu video bloga.
Jeżeli chodzi o sam skrypt strony, to zdecydowanie Wordpress będzie dobrą opcją.
Zwłaszcza, że w sieci jest dużo usług związanych ze stworzeniem oraz opieką nad stroną wykonaną w CMS Wordpress.
Proponuję sprawdzić np tutaj pod linkiem: https://akamadr.pl/oferta/strony-internetowe/
Awatar użytkownika
waina
Posty: 89
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:07

Re: Założenie bloga - wystrój i projektowanie wnętrz

Post autor: waina »

Bardzo fajny pomysł. Może coś o kolorystyce albo o stylach, jak je ze sobą łączyć?
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Założenie bloga - wystrój i projektowanie wnętrz

Post autor: mela »

Fajny pomysł. My zanim zwróciliśmy się do profesjonalisty, który zaprojektuje wnętrza naszego domu, spędziłam dużo czasu przeglądając wpisy na blogach i różnego rodzaju inspiracje. Samym projektem zajęła się u nas firma CREO – ARCHITEKTURA WNĘTRZ z Warszawy https://creo-architektura.com.pl/wizualizacje/. Oni maja bardzo niebanalne podejście do tematu. Mają korzystne ceny, pełno pomysłów i bez problemu można się z nimi dogadać, polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ