Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:04

Re: Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

Post autor: Ramzes »

A wiem:) Ale też niedawno sprawdzałem w necie jak zrobić odpowietrzanie grzejnika w bloku :)
Trafiłem na bloga https://www.awconstruction.pl/blog/uslu ... -grzewczy/
i tu masz szczegółowo opisane jak to wykonać, więc nie bedę Ci tu pisać krok po kroku , bo wyżej już to opisali.
Dodam, że jak zrobisz tak, jak napisali to bez problemu sobie odpowietrzysz sama i nie będziesz musiała za to płacić :mrgreen:
koleś

Re: Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

Post autor: koleś »

No to nie jest trudne, bo każdy grzejnik ma jeden odpowietrznik i wystarczy go odkręcić i sprawa załatwiona. Doskonale zdaję sobie sprawę jednak, że nie wszyscy mogą o tym wiedzieć, dlatego podpowiem, że możecie zamówić pogotowie hydrauliczne Warszawa . Na pewno odpowiedni fachowiec przyjdzie i zrobi co trzeba za symboliczną kwotę.
błysk

Re: Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

Post autor: błysk »

Nie jest to trudne zadanie, ale jeśli nie możecie sobie poradzić, to wspomniane przez kolegę pogotowie hydrauliczne może pomóc. Ja, prawdę mówiąc, sam bym nawet akcesoria do pomp i hydroforów zamontował, ale po prostu mieliśmy takie zajęcia w szkole. Wiem jednak, że to nie jest proste, dlatego nie dziwne, że pytacie.
Kuń

Re: Jak odpowietrzyć grzejnik na zimę?

Post autor: Kuń »

Myślę że w sytuacjach kryzysowych, gdy mamy kłopot z zatkanymi rurami i przytrafia się jakaś niespodziewana awaria to takie pogotowie hydrauliczne to ogromna pomoc. Moi znajomi mieli taką awarię i pomogło dopiero Przepychanierurwarszawa.pl , które wykonało udrażnianie rur. Łatwo podobno nie było ale cel zostało osiągnięty :)
ODPOWIEDZ