Narzędzia budowlane

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Mściwoj
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:30

Narzędzia budowlane

Post autor: Mściwoj »

Witam. Planuję w najbliższym czasie rozpocząć remont mieszkania. Muszę zaopatrzyć się w kilka brakujących mi narzędzi. Gdzie polecacie je zamówić? Najlepiej online, bo szkoda mi czasu na jeżdżenie po sklepach.
Awatar użytkownika
żarko-66
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 5:15

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: żarko-66 »

Bardzo dobrze wyposażony jest sklep chle-mar.pl. Mają w ofercie narzędzia ręczne, ale też elektronarzędzia. Skoro planujesz remont, to polecam sprawdzić, co sprzedają, bo możesz tam kupić dosłownie wszystko od artykułów budowlanych po wykończeniowe.
hełoo

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: hełoo »

Mi się w pracy sprawdzają elektronarzędzia AEG. Nie mogę narzekać na trwałość ani wykonanie. Sprawdzają się przy mocno ujemnych temperaturach. TRochę kupiłem teraz sprzętu, na allegro w ich oficjalnym sklepie są niezłe ceny

kino kosmos w dębicy repertuar
Estopioś

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: Estopioś »

Sa wypozyczalnie maszyn. Wiec na grubsze sprawy tez sie opłaca pożyczyć sprzęt. A najbardziej nie w tygodniu tylko np piatek wieczor i oddac piniedzialek rano. Wtedy ma sie 1 dobe wiecej jakby za free, no chyba ze dana wypozyczalnia tez sobie liczy niedziele. I oplaca sie kupic sobie drobny sprzęt tez.

No i jeśli będziecie mieli z czymś problem, polecam kontakt z nimi:
Remonty domów Warszawa

Jest to doświadczona ekipa remontowa, powinni zrobić Wam wycenę swoich prac.
bóracki

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: bóracki »

Znalezienie stosownych elektronarzędzi było sporym wyzwaniem, ale się udało. Należało zacząć od rozejrzenia się po wszelkich ofertach. Ze względu na szeroki wybór, zdecydowałem się postawić na produkty https://www.adler-narzedzia.pl/oferta . Co ciekawe, poza elektronarzędziami znalazłem tam również meble warsztatowe.
hiczungł

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: hiczungł »

W ofercie https://karolewscy.pl/k147,narzedzia-re ... wlane.html znajdziesz sporo narzędzi budowlanych i to w konkretnej jakości. Wszystkie z nich wykorzystałem przy realizacji prac , sprawnie i należycie. Kolejnym punktem zachęcającym do tego zakupu była niezwykle atrakcyjna cena, na której polecam również się skupić. Z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.
tómbrant

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: tómbrant »

Poza narzędziami budowlanymi potrzebne są też maszyny budowlane. Je możecie znaleźć w ofercie firmy https://bellator-mb.pl/ która zajmuje się ich wynajmem w całkiem korzystnych cenach. Sam kilkukrotnie korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
Miras
Posty: 62
Rejestracja: 24 wrz 2019, 13:58

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: Miras »

Bez dobrych narzędzi ciężko o dobrze wykonaną pracę. Jeżeli prowadzicie własne firmy to powinniście w takie zainwestować. Również warto pomyśleć o maszynach, bo te już zupełnie potrafią usprawnić pracę w każdej firmie. Będziecie potrzebować wózków widłowych? Jeżeli tak to koniecznie zajrzyjcie sobie na https://gizo.pl/oddzial/warszawa/ Mają oddział w Warszawie, ale też i w wielu innych miastach w całe Polsce. Zarówno można tu kupić widlaki jak i zdecydować się na ich wynajem.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: klamka »

Moim zdaniem, gdy planujesz zakup odpowiednich narzędzi ręcznych czy innych elektronarzędzi, warto skonsultować się z ekspertem. Sklep msv24.pl wydaje się mieć interesujący asortyment, więc może warto go odwiedzić. Daj znać, czy coś szczególnego wpadło Ci tam w oko.
jadźkaa

Re: Narzędzia budowlane

Post autor: jadźkaa »

Sprawdzaliście już może spis norm budowlanych ? Ostatnio sama natrafiłam na tą stronę i widziałam, że jest ona bardzo wartościowa, dodatkowo też firma oferuje bardzo korzystne kursy, więc może jednak to by był dla was dobry wybór.
ODPOWIEDZ