Styropian na elewację

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Alfons-77
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2021, 9:10

Styropian na elewację

Post autor: Alfons-77 »

Dzień dobry forumowicze. Kiedy zrobi się ciepło, zamierzam powoli zabrać się za budowę domu. Sukcesywnie zbieram więc materiały, a w tym styropian na elewację. Myślicie, że warto zamówić go z styro24.pl? Wydaje mi się, że w tej hurtowni mają najlepsze ceny.
Awatar użytkownika
Bromir1989
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 10:30

Re: Styropian na elewację

Post autor: Bromir1989 »

Akurat z hurtowni styro24.pl zamawiałem styropian do fundamentów, kiedy sam budowałem dom. Jakość oczywiście była w 100% zadowalająca, a to, co mnie równie pozytywnie zaskoczyło, to błyskawiczna realizacja zamówienia. Mogę z całą pewnością polecić.
Pawełż

Re: Styropian na elewację

Post autor: Pawełż »

Jeżeli jesteśmy w temacie styropianu to polecam zapoznać z oferta firmy firmy GRES FAST z Krosna https://styrodrut.pl/kontakt . Firma oferuję najlepszej klasy przecinarki do styropianu i ja takie u nich zamówiłem takie rzeczy i bardzo ułatwiają mi pracę - polecam !
Domosław

Re: Styropian na elewację

Post autor: Domosław »

Przede wszystkim trzeba spojrzeć w projekt, potem zatrudnic doświadczonego wykonawcę, który dobierze materiały, zrobi elewację od A do Z, zwróci uwagę na izolację, która powinna być oczywiście ciągła. Polecam tu współpracę z firmą Murax http://murax.pl/, fajna firma, doświadczona, posiadająca dobre wyposażenie i zgranych ludz
Jerzy Hłomski

Re: Styropian na elewację

Post autor: Jerzy Hłomski »

Również polecam firmę Murax. Dwa lata temu budowali dla nas dom energooszczędny 200 metrów, od A do Z z wykończeniem. Sporo kasy pykło, ale efekt super, dom funkcjonalny i do tej pory ani jednego pęknięcia na ścianach, nic się nie psuje. O to mi chodziło
bórek

Re: Styropian na elewację

Post autor: bórek »

Przy odświeżaniu elewacji, musieliśmy także wymienić styropian. Z pozostałościami po starym styropianie należało w końcu coś zrobić! Specjalnie na te okazję odezwaliśmy się do RECYKLER ze Szczecina, specjalizujących się w utylizacji wspomnianego styropianu. Całe szczęście, gdyż "sporo" wspomnianego, starego styropianu nam zostało a nie do końca chcieliśmy, aby wylądował on w niewłaściwym miejscu. Jak widać, za odpowiednim wsparciem udało nam się pozbyć zbędnego materiału, w zgodzie ze środowiskiem!
ODPOWIEDZ