Usuwanie tatuażu

Martia

Usuwanie tatuażu

Post autor: Martia »

Mam jeden tatuaż, który niestety nie był strzałem w dziesiątkę. Planuję jego usunięcie. Wiem, że jest możliwe laserowe usuwanie tatuażu, i że zajmują się tym w klinice Elite w Warszawie. Wiecie może, czy zabieg jest bolesny?
todiś

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: todiś »

Niektóre tatuaże można usunąć tzw. "chałupniczym sposobem". Na przykład można wykorzystać do tego taśmy pakowe samoprzylepne. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Polecam spróbować, to naprawdę łatwe i szybkie. Jeśli to zawiedzie to wtedy szukałbym jakichś bardziej radykalnych opcji.

strefa gostyń blog
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: kasiakowa06 »

Martia pisze: ↑05 wrz 2020, 3:44 Mam jeden tatuaż, który niestety nie był strzałem w dziesiątkę. Planuję jego usunięcie. Wiem, że jest możliwe laserowe elite.waw.pl/Usuwanie-tatuazy-laserem-Q-switch usuwanie tatuażu, i że zajmują się tym w klinice Elite w Warszawie. Wiecie może, czy zabieg jest bolesny?
Nieudane tatuaże ma się pewnie chęć od razu usunąć... ponoć jest to bardzo bolesne :? A nie myślałaś o coverze? Ekipa z Kindy Needle na pewno zaproponowałaby Ci cos fajnego, zobacz co potrafią: https://www.kinkyneedle.com/galeria
Obrazek

wieszaki garderoby
Cześka

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: Cześka »

Tiaaa...jak się za młodego szalało, to teraz zbiera się żniwo ;p Na szczęscie technologia poszła do przodu. W moim przypadku usuwałam ksywkę chłopaka z brzucha. Na szczescie było niewidoczne, wiec mogłam sie wstrzymac do 25.roku życia. A że ostatnio wyszperałam ze i u nas w Nowym Sączu tutaj https://www.naturamed.pl/laserowe-usuwa ... -q-switch/ usuwają tatuaże laserem, więc why not. Najwyzszy czas!
Lanoseł

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: Lanoseł »

o cholerka jasna, ale ja to też tak miałem za młodu gdy nmając lat 14 się wybrałem podrobiłem zgode hehe i zrobilem sobie tatuaż papaja na przedramieniu, ohohoho mina rodziców bezcenna a koleżanek :*
ale po latach zczaiłem że to głupie było i postanowiłem usunąć, laserowo jest git więc do byle kogo z dobrymi opiniami w google polecam
alko-tester
crazyy

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: crazyy »

Jak wygląda usuwanie tatuażu? I gdzie w ogóle polecacie wykonać taki zabieg, bo na pewno nie może do tego być przypadkowa osoba... A tak pytam, ponieważ mam problem z jedną dziarką - w sensie, że nie wyszła ona tak jak chciałam i teraz chciałabym się jej pozbyć...
melaniaa

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: melaniaa »

Dlatego ważne jest przede wszystkim to, aby każdą dziarkę sobie przemyśleć. Grunt to wybrać odpowiednie miejsce, bo tatuaż to nie jest coś co chwilę można usuwać itd. Ja słyszałam, że bardzo dobre ma być studio tatuażu skytattoo - także w razie co do nich możecie się zgłosić.
ODPOWIEDZ