frontymalowane.pl opinie

Awatar użytkownika
Kasia_M
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2019, 11:41

frontymalowane.pl opinie

Post autor: Kasia_M »

Hej! Zamierzam odnowić swoją kuchnię, ale nie chcę wymienić wszystkich mebli, bo układ jest spoko i się sprawdza. Pomyślałam, żeby wymienić same fronty od szafek kuchennych i tu pojawia się pytanie - czy korzystaliście kiedyś z usług firm, które wykonują fronty kuchenne do istniejących już szafek? np. frontymalowane.pl Macie jakieś opinie na ten temat i temat samej firmy frontymalowane.pl ?inspiracje? pomysły? uwagi? ;-)
Awatar użytkownika
odeta56
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:23

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: odeta56 »

To świetny pomysł na odnowienie kuchni bez wydawania pieniędzy na całkiem nowe meble. U mnie fronty z frontymalowane.pl prezentują się świetnie a cała kuchnia wygląda nowocześnie. Z firmą współpracuje się przyjemnie i trudno mieć o nich złą opinię. Zdecydowanie polecam zarówno pomysł jak i wykonawcę.
Awatar użytkownika
sepia35
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:26

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: sepia35 »

Nawet jeśli na początku byłam odrobinę sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, to szybko mi przeszło, jak zobaczyłam przykładowe realizacje frontymalowane.pl. W mojej opinii wygląda to świetnie, a jest o niebo tańsze niż remont całej kuchni.
Awatar użytkownika
daria75
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 8:24

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: daria75 »

To po prostu rewelacyjny pomysł. Spece z frontymalowane.pl doprowadzili moją kuchnie do stanu dawnej świetności. Zanim zdecydowałam się na to rozwiązanie podobnie jak ty szukałam opinii o firmie, ale nie znalazłam nic niepokojącego. Także polecam.
Awatar użytkownika
paula65
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 8:50

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: paula65 »

Wymiana frontów w meblach kuchennych oferowana przez frontymalowane.pl to moim zdaniem najtańsza forma remontu kuchni. Da się w ten sposób podążać za najnowszymi trendami a jednocześnie nie marnować na to fortuny, jak byłoby w przypadku wymiany całej kuchni. Firma zbiera same dobre opinie co przestaje dziwić jak się się zobaczy te fronty.
Awatar użytkownika
ilona36
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:42

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: ilona36 »

Fronty oferowane przez firmę frontymalowane.pl są pierwszej jakości. To może być sposób, żeby odnowić kuchnie taniej niż wymieniając całe meble, szczególnie jeśli reszta nie jest w złym stanie technicznym. Spotykam się z różnymi opiniami na temat takiego odnawiania, i raczej w większości wypadków pomysł jest uważany za dobry.
Awatar użytkownika
marta645
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:46

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: marta645 »

To faktycznie rewelacyjny pomysł. Kuchnia z takimi frontami jak mają we frontymalowane.pl wygląda jak nowa. Dobry pomysł na odnowienie wnętrza. Sama firma rzetelnie i uczciwie podchodzi do klientów, a oferowany produkt jest wysokiej jakości. Opinia może być tylko pozytywna.
Awatar użytkownika
opera423
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 13:57

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: opera423 »

Takie fronty jak oferują na frontymalowane.pl to świetna sprawa. Spotkałam się nawet z opinią, że dzięki nim można samodzielnie odnowić kuchnie, po prostu zamawiając nowe fronty i wymieniając je - potrzebna znajomość minimum majsterkowania.
Awatar użytkownika
ewka009
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2019, 18:26

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: ewka009 »

Moja siostra miała niedawno podobny problem z meblami kuchennymi. Jej meble były na wymiar, więc chciała tylko wymienić fronty. Szukała opinii w internecie, a jedne z najlepszych miała firma frontymalowane.pl. Ich specjaliści spisali się na medal, a siostra jet zachwycona efektem prac.
Awatar użytkownika
karina831
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 18:53

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: karina831 »

Niedawno stanęłam przed podobnym problemem i skorzystałam z usług frontymalowane.pl. Po remoncie fronty szafek nie pasowały do kolorów ścian, w związku z tym zdecydowałam się je przemalować. Wyszło dużo taniej niż wymiana mebli, a w mojej opinii efekt jest podobny.
Awatar użytkownika
malwina009
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:51

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: malwina009 »

Polecam firmę frontymalowane.pl, bo to właśnie ta firma wymieniała mi fronty do szafek, gdy robiłam remont kuchni. Uważam, że jak ktoś chce odświeżyć mieszkanie niewielkim kosztem, to wystarczy właśnie taki zabieg. Firma zasłużenie ma bardzo dobre opinie.
Awatar użytkownika
mira721
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:13

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: mira721 »

Nigdy nie sądziłam, że zwykła wymiana frontów szafek może tak zmienić wnętrze. Jest to dużo tańszy zabieg, ale w mojej opinii, lepszy niż wymiana mebli. A firma frontymalowane.pl to mistrzowie w swoim fachu.
Awatar użytkownika
lola107
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 19:13

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: lola107 »

Mam taką opinię, że jeśli ktoś ma dobre, dopasowane meble, to wystarczy zmienić fronty do szafek. Ja tak zrobiłam, mi nowe fronty robiła firma frontymalowane.pl i efekt jest niesamowity. Meble mam ciągle te same, a wyglądają jak nowe. Polecam wszystkim taki zabieg.
Awatar użytkownika
sylwia616
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:12

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: sylwia616 »

Uważam, że wymiana frontów od szafek, to wspaniały pomysł, aby zaoszczędzić. Meble zyskają nowy wygląd, a nie wyda się zbyt wiele pieniędzy. Polecam firmę frontymalowane.pl, bo mają bardzo dobre opinie.
Awatar użytkownika
gabi803
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 19:32

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: gabi803 »

Sama wymiana frontów szafek robi niesamowity efekt. Jest to bardzo dobra opcja dla osób,, które mają ściśle ustalony budżet na remont, bo można zaoszczędzić. W mojej opinii jedną z lepszych firm jest frontymalowane.pl
Awatar użytkownika
judyta664
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 19:17

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: judyta664 »

Niewielki remont może całkowicie odmienić kuchnię. Ja wymieniłam w szafkach wyłącznie fronty i efekty są niesamowite. Korzystałam z usług frontymalowane.pl i mam bardzo dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
jagoda508
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 19:21

Re: frontymalowane.pl opinie

Post autor: jagoda508 »

Mam taką opinię, że nie trzeba wymieniać mebli, aby zmienić wnętrze kuchni. Wystarczy zmienić fronty szafek, a efekt jest powalający. Sama tak zrobiłam, współpracowałam z firmą frontymalowane.pl i jestem pod ogromnym wrażeniem ich pracy.
ODPOWIEDZ