Meble łazienkowe na wymiar

Wszystko o hydraulice, armaturze, ceramice, farbach łazienkowych, fachowcach, cenach i funkcjonalności łazienek.
Awatar użytkownika
Lidia-84
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 16:43

Meble łazienkowe na wymiar

Post autor: Lidia-84 »

Hej, chciałabym zamówić meble do łazienki na wymiar i mam na oku ofertę firmy FCTS. Może macie na ich temat jakieś opinie? Podzielicie się? Jestem ciekawa, czy faktycznie ich meble są tak dobre, jak się słyszy.
Awatar użytkownika
ruta
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2020, 11:03

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Post autor: ruta »

Ja mogę śmiało tę firmę polecić. Ich meble przypadną do gustu każdemu, bo się nie tylko solidne, ale i ładne. Również zlecałam im wykonanie mebli łazienkowych i jestem naprawdę zadowolona ze współpracy z tymi fachowcami.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Post autor: Kleo »

Może to i dobry pomysł. Ale pamiętaj, że musisz się przygotować na spory wydatek. Meble na wymiar nie należą do najtańszych. Ale jeśli to jedyne rozwiązania to czemu nie. Popatrz też na gotowe meble. Może akurat coś fajnego się trafi. Jest duży wybór w sklepach online.
Leośka

Re: Meble łazienkowe na wymiar

Post autor: Leośka »

A meble z Ikei patrzyłyscie? My w pandemii w zeszym roku zamówilismy online. Przyjechały zapakowane do własnego montażu. Tym zajął sie montier mebli z broniewskiego. Na szczęście w Warszawie są fachowcy od montażu mebli o roznym stopniu trudności ;p Przyjechali, rachu ciachu i było po wszystkim. A my z mężem mielismy problem by je nawet odpakowac ;p
ODPOWIEDZ