Nowe podejście do łazienki

Wszystko o hydraulice, armaturze, ceramice, farbach łazienkowych, fachowcach, cenach i funkcjonalności łazienek.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Nowe podejście do łazienki

Post autor: mart22 »

Tutaj chodzi mi przede wszystkim o kogoś, kto am ciekawe wizje, nowatorskie spojrzenie na kwestię stworzeni CAŁOŚCI łazienki :)

Podrzucajcie swoje propozycje w komentarzach! :mrgreen:
Awatar użytkownika
mada1
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2019, 11:45

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: mada1 »

na lato, najlepiej i najłatwiej zrobić remont łazienki. nie można w takim wypadku oszczędzać - jeśli chcesz, aby zrobione było dobre, wybierz firmę, która mocno w tym temacie siedzi. może Harimex? znasz ich?
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: mart22 »

mada1 pisze: ↑10 lip 2019, 11:47 na lato, najlepiej i najłatwiej zrobić remont łazienki. nie można w takim wypadku oszczędzać - jeśli chcesz, aby zrobione było dobre, wybierz firmę, która mocno w tym temacie siedzi. może Harimex? znasz ich?
Nie, nie miałam jeszcze przyjemności poznać tej firmy. Masz może jakieś namiary na nich? Albo miałaś jakąś styczność? Opowiedz coś więcej, bo przyznam, że zaciekawiła mnie ich strona oraz możliwości, ale wolę poznać opinię z pierwszej ręki ;)
Awatar użytkownika
mada1
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2019, 11:45

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: mada1 »

mart22 pisze: ↑11 lip 2019, 12:17
mada1 pisze: ↑10 lip 2019, 11:47 na lato, najlepiej i najłatwiej zrobić remont łazienki. nie można w takim wypadku oszczędzać - jeśli chcesz, aby zrobione było dobre, wybierz firmę, która mocno w tym temacie siedzi. może Harimex? znasz ich?
Nie, nie miałam jeszcze przyjemności poznać tej firmy. Masz może jakieś namiary na nich? Albo miałaś jakąś styczność? Opowiedz coś więcej, bo przyznam, że zaciekawiła mnie ich strona oraz możliwości, ale wolę poznać opinię z pierwszej ręki ;)
Moi rodzice urządzali sobie łazienkę. Zastanawiali się długo, bo chcieli coś ze smakiem i stylem (mają nowe mieszkanie, więc sama rozumiesz :D). Polecili ich natomiast znajomi. Efekt był bardzo okej. Wszystko wykonane zgodnie z założeniami, od początku do końca. Profesjonalizm. Tata toi nieufny w tym temacie człowiek, a tutaj nie miał żadnych wątpliwości. Realizacja zrobiona na czas. Wiadomo, zapłacili za to trochę ale na pewno nie żałują.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: kostka9 »

Często nie do końca wiemy jak naszą łazienkę urządzić. Jest taki salon https://lazienkimurlowscy.pl/ , w którym wizualizacja takiej łazienki jest darmowa, w 3D oczywiście. Coś takiego znaczenie ułatwia zadanie, jak widzimy jak taka łazienka będzie wyglądać. Poza tym całe wyposażenie tam znajdziecie, płytki, armaturę. A jak potrzeba to jeszcze doradzą.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: mart22 »

mada1 pisze: ↑12 lip 2019, 12:59
mart22 pisze: ↑11 lip 2019, 12:17
mada1 pisze: ↑10 lip 2019, 11:47 na lato, najlepiej i najłatwiej zrobić remont łazienki. nie można w takim wypadku oszczędzać - jeśli chcesz, aby zrobione było dobre, wybierz firmę, która mocno w tym temacie siedzi. może Harimex? znasz ich?
Nie, nie miałam jeszcze przyjemności poznać tej firmy. Masz może jakieś namiary na nich? Albo miałaś jakąś styczność? Opowiedz coś więcej, bo przyznam, że zaciekawiła mnie ich strona oraz możliwości, ale wolę poznać opinię z pierwszej ręki ;)
Moi rodzice urządzali sobie łazienkę. Zastanawiali się długo, bo chcieli coś ze smakiem i stylem (mają nowe mieszkanie, więc sama rozumiesz :D). Polecili ich natomiast znajomi. Efekt był bardzo okej. Wszystko wykonane zgodnie z założeniami, od początku do końca. Profesjonalizm. Tata toi nieufny w tym temacie człowiek, a tutaj nie miał żadnych wątpliwości. Realizacja zrobiona na czas. Wiadomo, zapłacili za to trochę ale na pewno nie żałują.
Akurat pieniądze tutaj nie grają roli... :) świetnie, że im się to wszystko sprawdziło. Chyba skontaktuje się z nimi i zobaczymy, co z tego wyjdzie! Mam nadzieje, że coś przyjemnego i dobrego. Dam znać co i jak! Wielkie dzięki za odzew!
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: mart22 »

Jesteś już po pierwszych konsultacjach oraz wstępnym planie. Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona, bo wszystko jest bardzo profesjonalnie i rzeczowo. :) Naprawdę cieszy mnie fakt, że układa się to dobrze. Liczę, że wszystko będzie iść tak gładko aż do końca :)
Awatar użytkownika
bianka
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:12

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: bianka »

My mamy już projekt łazienki i niedługo zaczynamy remont. Już nie mogę się doczekać bo obecna łazienka mnie dobija. A powiedzcie mi gdzie zamawialiście armaturę łazienkową? Trafiłam na firmę Kludi - https://www.kludi.com/pl/ i zastanawiam się nad armaturą tej marki. Podobno jest bardzo solidna i ładnie się prezentuje.
Awatar użytkownika
mada1
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2019, 11:45

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: mada1 »

mart22 pisze: ↑26 lip 2019, 13:30 Jesteś już po pierwszych konsultacjach oraz wstępnym planie. Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona, bo wszystko jest bardzo profesjonalnie i rzeczowo. :) Naprawdę cieszy mnie fakt, że układa się to dobrze. Liczę, że wszystko będzie iść tak gładko aż do końca :)
Świetnie! Wiedziałam, że będziesz zadowolona! Oni naprawdę starają się i dbają o swoich klientów, więc naprawdę warto! Mam nadzieje, że wszystko wyjdzie świetnie i będziesz po prostu zachwycona!
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: asmaki »

Widzę że dużo osób korzysta z pomocy firm przy wykończaniu łazienki... to też jakaś opcja, zwłaszcza jak komuś brakuje czasu albo pomysłu. Ja jednak osobiście lubię planować aranżację samodzielnie, wiele frajdy mi to daje :) Łazienkę właśnie kończymy remontować, pozostała kwestia umeblowania. Przeglądam sobie kosze na bieliznę https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... lizne.html i w sumie nie wiem czy plastikowy wziąć czy wiklinowy...na pewno ciemny, tutaj akurat nie mam dylematu. Co byście radzili?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: Kaja »

Podejście do urządzania łazienek powinno być przede wszystkim maksymalnie praktyczne, by mogła ona służyć każdemu. Coraz częściej zwraca się także uwagę choćby na to, by spełniała także wymogi konieczne do normalnego użytku dla osób niepełnosprawnych. Może zobacz tu, w jaki sposób powinno się taką łazienkę urządzić? Wcale nie musi być to nudne wnętrze, by jednocześnie mogło być praktyczne i użyteczne.
Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: rucinski »

asmaki pisze: ↑08 sie 2019, 12:40 Widzę że dużo osób korzysta z pomocy firm przy wykończaniu łazienki... to też jakaś opcja, zwłaszcza jak komuś brakuje czasu albo pomysłu. Ja jednak osobiście lubię planować aranżację samodzielnie, wiele frajdy mi to daje :) Łazienkę właśnie kończymy remontować, pozostała kwestia umeblowania. Przeglądam sobie kosze na bieliznę https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... lizne.html i w sumie nie wiem, czy plastikowy wziąć, czy wiklinowy...na pewno ciemny, tutaj akurat nie mam dylematu. Co byście radzili?
Wzięłabym kosze na pranie wiklinowe . Podobają mi się takie i jestem przekonana, że teraz, kiedy po prostu można bardzo dobrze dom z wikliną urządzić, takie dodatki byłyby na miejscu. Tym bardziej że są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale i praktycznym.
erdele

Re: Nowe podejście do łazienki

Post autor: erdele »

W sklepach ogrodniczych, wydaje mi sie, ze widziałem rownież taką możliwość w castoramie, ale musielibyście się wybrać.

Jeśli jednak chodzi tutaj o organizację wc na budowie to moim zdaniem o wiele lepiej jest zainwestować w przenośny wc
cenowo będzie wychodziło podobnie
będzie to znacznie wygodniejsze bo firma przywiezie i potem odbierze taki wc
poza tym nie bedziecie musieli tego sprzątać bo co jakis czas przyjedzie serwis i wszystko ładnie sprzątnie


Wynajmem takich toalet zajmuje się ta firma https://clipper.pl/sprzet-sanitarny/
ODPOWIEDZ