Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Awatar użytkownika
True
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2019, 12:02

Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: True »

Cześć! Już niedługo kończymy z mężem remont naszego nowego mieszkanka. Właśnie dlatego chcielibyśmy zlecić wykonanie perfekcyjnych mebli na zamówienie. Myśleliśmy o firmie Aromeble.com.pl. Chcemy zlecić wykonanie głównie mebli łazienkowych i kuchennych. Bardzo zależy nam na wysokiej jakości. Dlatego jeśli macie jakieś opinie na temat tej firmy to bardzo bym prosiła o ich napisanie!
Awatar użytkownika
halina645
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 8:04

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: halina645 »

Moim zdaniem meble zamówione w aromeble.com.pl to gwarancja dobrego produktu, który będzie ci służył przez lata. Moi znajomi mają kuchnie właśnie od nich i mają bardzo dobrą opinię na temat zarówno wykonania jak i jakości.
Awatar użytkownika
iwona564
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 7:38

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: iwona564 »

W mojej opinii kuchnia z aromeble.com.pl to synonim trwałości. Mam ją już dłuższy czas a ciągle wygląda jak nowa. Nie zmogły jej ani moje kulinarne eksperymenty, ani wyczyny moich bliźniaków. Polecam.
Awatar użytkownika
annawu
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:16

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: annawu »

Chcesz świetne meble? To w Aromeble.com.pl bez problemu znajdziesz. Ludzie z pasją i doświadczeniem. Ja u nich zamawiałam meble kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli. Także moja opinia o nich jest jak najlepsza. Mało takich specjalistów jest na rynku.
Awatar użytkownika
magda755
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 18:34

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: magda755 »

Rok temu także zmieniałam meble w domu i szukałam sprawdzonego wykonawcy. Szukałam opinii o najlepszych firmach i tak znalazłam aromeble.com.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich pomocy, meble są oryginalne, ale co najważniejsze - funkcjonalne.
Awatar użytkownika
gosia807
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 18:11

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: gosia807 »

W mojej opinii wybór firmy aromeble.com.pl to świetny wybór. Robią naprawdę ładne, solidne i funkcjonalne meble. Ja akurat zamawiałam u nich meble do kuchni i jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Awatar użytkownika
agata321
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 18:35

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: agata321 »

W mojej opinii aromeble.com.pl to idealny wykonawca mebli do kuchni i łazienki. Zamawiałam u nich meble do łazienki i jestem zadowolona z mebli, bo wszystko w nich się mieści. Meble na wymiar to wielka wygoda.
Awatar użytkownika
arleta111
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 18:25

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: arleta111 »

Zamawiałam na aromeble.com.pl meble do kuchni i szafy wnękowe. Mogę je poleć, bo są pakowne i wykonane z dbałością o szczegóły. Myślę, że moją opinię poleci wielu zadowolonych użytkowników.
Awatar użytkownika
hania001
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 18:28

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: hania001 »

Meble od aromeble.com.pl są solidne i pakowne. To jest moja opinia, ale znam wiele zadowolonych osób, którym sama polecałam tę firmę. Poza tym cena nie jest wygórowana.
Awatar użytkownika
Serena
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:57

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: Serena »

Ja wybieram meble gotowe. W sklepach jest ich ogromny wybór i zawsze znajduję coś dla siebie. Ostatnio kupowałam tu https://aurameble.pl/45-narozniki narożnik. I super się prezentuje.
Awatar użytkownika
Figa32
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:47

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: Figa32 »

Całkiem niedawno robiłam remont salonu i wymieniałam wszystkie meble. Szukałam ich w internecie, bo nie lubię chodzić po sklepach. Zdecydowanie mogę polecić sklep https://mebleimaterace.pl/. Mają oryginalne meble, a to do mnie najbardziej przemówiło.
Awatar użytkownika
MoniMil
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:11

Re: Aromeble.com.pl opinie - meble na zamówienie

Post autor: MoniMil »

Osobiście nie znam tej marki, ale z doświadczenia mogę polecić sklep meblowy Mirjan24. Mam już od nich narożnik, ale również komodę i stolik kawowy.
ODPOWIEDZ