Designerskie meble

Awatar użytkownika
Karma
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 12:50

Designerskie meble

Post autor: Karma »

Bardzo polecam meble od https://modekor.pl/. W ich ofercie znajdziesz nie tylko wyjątkowe stoły, hokery, krzesła, lustra i przepiękne dywany. Zamawiałam od nich stolik kawowy i zakochałam się w jego nowoczesnym designie.
Awatar użytkownika
Anetta35
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:39

Re: Designerskie meble

Post autor: Anetta35 »

Faktycznie ciekawe propozycje. Jeżeli jednak sama miałabym wskazać na ciekawe, a zarazem solidnie wykonane meble, najpewniej poleciłabym ofertę https://mirat.eu/krzesla-biurowe,c699.html . W tym przypadku różnorodność sprzedawanych produktów jest bowiem bardzo duża, przy czym cechuje je zarówno ciekawa stylistyka, jak i niebanalna kolorystyka. Ponadto są one dostępne w atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
Agi34
Posty: 76
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:44

Re: Designerskie meble

Post autor: Agi34 »

Zerknij sobie tutaj https://room99.pl/ mają bardzo duzy wybór wszelkiego rodzaju rzeczy które będą idealne do wyposażenia mieszkania . Ja u nich kupowałam wszelkie dodatki do wnętrza mieszkania i wyszło świetnie. Kupiłam wiele rzeczy w bardzo dobrej cenie i w dobrym stylu. Jak najbardziej polecam .
Awatar użytkownika
crosby
Posty: 52
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:50

Re: Designerskie meble

Post autor: crosby »

A może lepiej jakieś porządne antyki? Co byście powiedzieli np. o https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/17
Umiłowanie pieniędzy, luksusów, nałogów - oto czym jest cywilizacja.
Awatar użytkownika
trytek
Posty: 22
Rejestracja: 03 cze 2019, 13:38

Re: Designerskie meble

Post autor: trytek »

Jeśli chodzi o narożniki to fajne mają w caya design. to polski producent, który robi meble pod wymiar. Więkoszość dostępnych w ofercie modeli ma funkcje spania ( z pojemnikami na pościel). Dobra jakośc obic, widać, że wszystko robione jest ręcznie.
Awatar użytkownika
inulka
Posty: 52
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:38

Re: Designerskie meble

Post autor: inulka »

Ja ostatnio szukałam mebli do nowego mieszkania i trafiłam na https://i-meble.eu/pl/ Sklep jest świetnie wyposażony. Bez problemu mozna tu zamówić meble do kuchni, sypialni, salonu itd. Widziałam, ze maja też materace w ofercie. Bardzo lubię takie sklepy w których można wyposażyć praktycznie cały dom.
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Re: Designerskie meble

Post autor: EmiliaLin »

Piękne meble do swojego domu, czy mieszkania na pewno znajdziesz w Edinos, bo też sporo ich kupiliśmy właśnie u nich przy ostatnim remoncie. A ostatnio po zalaniu wymienialiśmy stolik w salonie, jednak głównym wymogiem dla mnie był jego kolor oraz aby był szklany. Dlatego dla wielbicieli czarnych szklanych stolików do salonu mogę śmiało polecić, abyście zajrzeli tutaj https://www.edinos.pl/stoliki-szklane-czarne wybór jest szeroki, nie mam zastrzeżeń również do jakości wykonania (my postawiliśmy na okrągłą ławę ZORA - CZARNA + MIEDŹ ) oraz ceny, bo też sporo z nich jeszcze złapiesz na promocji.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Designerskie meble

Post autor: karin33 »

Popatrzcie w Marti Meble. Moim zdaniem warto. Bardzo duży wybór mebli, w dobrych cenach. Stylistyka bardzo różna i chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Designerskie meble

Post autor: Malva »

Wybór mebli jest obecnie bardzo duży i każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcecie kupić sprawdzone meble dobrej jakości to zerknijcie na ofertę sklepu https://furnix.pl/ . Tu możecie zamówić nowoczesne meble do każdego pomieszczenia. Obecnie w sklepie dużo mebli jest na promocji dlatego można umeblować dom czy mieszkanie sporo taniej. Sklep oferuje bezpłatną dostawę w każde miejsce w Polsce.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Designerskie meble

Post autor: Andzia »

My mamy bardzo porządne meble i nie chciałabym kupować nowych. Zastanawiam się tylko czy jakoś ich nie odświeżyć. Gdy koleżanka po remoncie robiła aranżację mieszkania, to korzystała z oferty na tej stronie https://www.fabrykamebli.pl/22-fronty-s ... y-formatki . Może też bym zleciła tej firmie odnowienie frontów w meblach? No bo po co kupować nowe jak te, co mamy są jeszcze całkiem solidne.
Awatar użytkownika
Didi34
Posty: 106
Rejestracja: 10 cze 2019, 20:50

Re: Designerskie meble

Post autor: Didi34 »

Szukając ciekawych i nowoczesnych mebli do mieszkania zajrzyjcie koniecznie tutaj - https://www.miloohome.pl/meble-do-wnetrz/fotele.html Widziałam, że mają tam naprawdę ciekawie wykonane komody, lustra czy fotele. Wszystko wykonane z dbałością o szczegóły i z dobrej klasy materiałów. Meble raczej kupuje się na lata, więc trzeba dołożyć starań żeby nie rozkraczyły się po kilku miesiącach użytkowania.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Designerskie meble

Post autor: koral »

Warto stawiać na oryginalne rozwiązania, szczególnie jeśli chodzi o wygląd biura. Miejsce, w którym przyjmujemy klientów musi być wyjątkowe. Tutaj https://citymeble.com/gdansk/meble-biurowe,291,pl.html jest wiele propozycji. Można tam podjechać i na spokojnie się tam rozejrzeć. Trzeba wybrać takie szafki, biurka czy półki, które będą pasowały do konkretnego wnętrza.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 36
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:43

Re: Designerskie meble

Post autor: Kalanss »

Uwielbiam meble mid century modern a także industrialne, surowe i przemysłowe formy. Kocham lofty, łaczenie nowoczesności ze starociami. Takie wnętrza mają dusze. Zazwyczaj wiem co chcę uzyskać we wnętrzu i jakie meble kupić, ale czasem potrzebuje inspiracji i wtedy zaglądam tutaj http://www.e-mar.com.pl/
Awatar użytkownika
MoniMil
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:11

Re: Designerskie meble

Post autor: MoniMil »

Jeśli chodzi o narożnik to polecam model Alvin od Mirjan24. Ma metalowe nóżki i piękne kolory tapicerki, pasując do nowoczesnych wnętrz.
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Re: Designerskie meble

Post autor: Gszegosz99 »

Wygląda to naprawdę ciekawie. Moim zdaniem, powinniście dobrze zastanowić się nad tym, w jaką stronę chcecie ruszyć z doborem Waszych mebli. Na przykładzie takich frontów jak http://fronty-skandynawskie.pl/ dobrze widać, że wcale nie musi być to bardzo obciążającym dla Waszego portfela rozwiązaniem. Pomyślcie nad tym dobrze;)
Awatar użytkownika
mimozka
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 21:47

Re: Designerskie meble

Post autor: mimozka »

Jak szukasz oryginalnych designerskich mebli to koniecznie wejdź sobie na Meble Skuza https://www.facebook.com/mebleskuza/ One całkowicie wpisują się w taki klimat. Fajne jest też to że można wybierać sobie obicia w sofach czy fotelach. A dostepne kolory mają bardzo fajne, takie niestandardowe :)
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Designerskie meble

Post autor: bob »

W przeciwieństwie do zwykłych mebli, te w wersji designerskiej mają bardziej wyglądać, niż służyć. Zawsze uważałam, że takimi meblami są na przykład hokery barowe . Nie lubię na nich siadać, a z daleka wyglądają naprawdę nieźle. Niższe może przy wyspie w kuchni zamontujemy.
JarekW
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:58

Re: Designerskie meble

Post autor: JarekW »

itshome.pl
Polecam bardzo !
Gość

Re: Designerskie meble

Post autor: Gość »

Uważam ze można wyjść najlepiej na zamówieniu mebli u jednego producenta i jest to najkorzystniejsza opcja. Dni kiedy to każdy mebel był z innej parafii dobrze że już minęły, i teraz każdy, z choćby niewielkim poczuciem gustu, stawia na estetykę
A estetyka, to nie po prostu dany styl, ale nade wszystko spójność mebli, wszystkich, co są na wyposażeniu naszego mieszkania ( czyli stół, stolik kawowy, konsola, regał, półki, komoda, półka pod rtv, jak również lampy i dodatki ).

Jeśli więc podstawowy aspekt estetyki naszego mieszkania już znamy, to musimy jedynie teraz pójść o krok dalej i zadecydować, jaki styl będzie głównie w naszym wnętrzu. Może się okazać że to wcale nie jest taka prosta decyzja, bo jest wiele bardzo atrakcyjnie wyglądających stylów, jeśli chodzi o design. Ja osobiście bardzo lubię styl i meble industrialne i są ona dziś bardzo lubiane przez wielu.

Styl i meble industrialne, to inna nazwa stylu loftowego, albo inaczej mówiąc, stylu fabrycznego. To ostatnie określenie samą nazwą nam już sporo mówi, bo jak najbardziej, jest dokładnie tak, że owy styl i meble industrialne wyglądają tak, jak prosto z fabryki, czy też jakiegoś zakładu produkcyjnego, także jest to styl wyjątkowy ale też nie dla każdego gustu.
Pozdrawiam
https://eco-deco-art.pl/services/stoly/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gość

Re: Designerskie meble

Post autor: Gość »

Dziś dodam kilka fajnych regałów. Cieszą oko a na pewno cieszą też ich właścicieli. Takie regały to solidne niezniszczalne spawane w całości konstrukcje. Nie jest tu mowa o jakiś skręcanych z części bo te się szybko psują, kiwają się i nie są praktyczne. taki regał powinien być solidny.
Obrazek]
meble na zamówienie
Obrazek
regały na zamówienie

Obrazek]
meble na zamówienie
Jeśli mówimy o wystroju domu, panują różne trendy. Ale główny i bardzo lubiany trend będzie zawsze modny. Jaka to moda? A taka który stawia na solidność i dobrą jakość wykonania. Ta moda da nam możliwość zakupu mebli które będą z nami na lata. A jakie przede wszystkim meble potrzebne są do nowego wnętrza...?
Mianowicie następujące
-stół do kuchni /jadalni
-stolik kawowy do salonu/pokoju
-szafka, półka, komoda
-stolik pod rtv
-lampa i inne oświetlenie
Gość

Re: Designerskie meble

Post autor: Gość »

Meble designerskie na zamówienie w sklepie w Poznaniu przy ulicy Obornickiej piwa kraftowe, które są dla mnie nowością przyznaje się bez bicia.
Takie ładne meble wykonaliśmy dla właściciela dla tego właśnie sklepu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Od szefa firmy udało mi się uzyskać kilka ciekawych informacji o browarach rzemieślniczych które tu przy okazji podrzucę.

Jedz i pij
Na pewno każdy z nas zna tę sytuację, kiedy w restauracji, po wyborze dania z menu, przychodzi ochota na dobranie do niego odpowiedniego napoju. Niektórzy z nas wybiorą lampkę białego lub czerwonego wina, inni sok, jeszcze inni piwo, bo… akurat lubią.
A czy wiecie, że wybór odpowiedniego piwa może niezwykle podkreślić smak zamówionego dania? Poznajcie zasady idealnego łączenia.
Na początek przystawka – danie rozpoczynające ucztę, najczęściej lekkie, które ma za zadanie pobudzić nasze kubki smakowe. Skoro jest lekkie to i piwo powinno być lekkie. Najlepiej sprawdzi się złoty trunek typu Lager.
Czas na danie główne - pieczony kurczak. Piwo typu farmhouse Ale, może być jego wspaniałym uzupełnieniem. Wysoka zawartość CO2 przełamuje bogaty smak potrawy, równoważy tłuszcz i olej, oczyszcza podniebienie ze słonych sosów. Jego ziemisty aromat dobrze komponuje się z drobiem.
Jeśli wybierasz gulasz lub chili czyli pożywne, wyraziste dania, doskonale sprawdzi się wyraziste piwo typu Stout. Podbije aromat potrawy i doda głębi .Doskonale ugasi pragnienie.
Nie masz ochoty na mięso, wolisz owoce morza? Idealnym dodatkiem do tych potraw będzie piwo takie jak Witbier. Jego słodkawy, , delikatnie owocowy aromat świetnie uzupełnia słodycz owoców morza , takich jak przegrzebki czy kraby.
Pora na deser. Jeśli wybierzesz ciasto owocowe znowu doskonałym uzupełnieniem możę być jasny lager, ale gdy masz ochotę na deser czekoladowy świetnie sprawdzi się piwo typu Porter. Ten gatunek piwa doskonale łączy się też z wędzonymi serami i wędlinami.
Do dań z grilla w czasie wieczornego spotkania z przyjaciółmi nie może zabraknąć piwa typu Pilsner..
Wszystkie te piwa wspaniale podkreślające smak potraw możecie kupić w naszym sklepie z piwami rzemieślniczymi Kasta Chmielu w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 306.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Gość

Re: Designerskie meble

Post autor: Gość »

Oferujemy trzy rodzaje usług. Zastanów się co chcesz zanim zamówisz! DOBRZE - TANIO - SZYBKO. Niestety można wybrać tylko dwie opcje: DOBRZE i TANIO - nie będzie SZYBKO, DOBRZE i SZYBKO - nie będzie TANIO, SZYBKO i TANIO - nie będzie DOBRZE. Wykonujemy głównie; meble z litego drewna, stoły dębowe, stolik kawowe, z drewnianych belek, ze starego drewna, szafki RTV, komody, konsole, regały, półki, drzwi, lustra w drewnianej ramie. Nasza oferta to produkcja mebli z drewna nowego i starego a także z rur hydraulicznych. Oferujemy również bardzo interesujące oświetlenie loftowe.
drewniane meble na zamówienie
Obrazek
Gość

Re: Designerskie meble

Post autor: Gość »

Dębowe meble.
  • stoły
  • stoliki kawowe
  • regały
  • szafki
  • komody
  • szafy
  • konsole
  • wieszaki
Oprócz wyżej wymienionych mebli dębowych, na które składają się właśnie powyższe zamówione w dobrej firmie stolarskiej takiej jak ta, istotną rolę we wnętrzu odgrywa dębowy stół do jadalni. To przy nim się spotykamy jedząc wspólne posiłki. Tak samo ważna jest duża, pojemna szafa z szufladami, w której pomieścić możemy najróżniejsze przedmioty, od ubrań, po kosmetyki, czy też książki.
Z rzeczy uzupełniających styl industrialnych mogą to być świeczniki, półki drewniane do łazienki w metalowej rami, lustra w drewnianych ramach z metalowymi okuciami. Warto przy tym pamiętać, że styl w naszym domu budują nie tylko meble podstawowe, takie jak loftowy stół, metalowe regały, lampy, ale także drobne gadżety, które są dopełnieniem danego stylu i o nich także warto pamiętać.

Obrazek
Gość

Re: Designerskie meble

Post autor: Gość »

Meble według Projektu klienta.

Co potrzebuje piękny dębowy stół na wymiar? Oczywiście muszą być do niego dobrane odpowiednie krzesła. Takie które będą odpowiadać wizualnie, ale najlepiej, gdy także będą drewniane. Dębowy stół z stosownie wybranymi krzesłami, spełnia funkcję praktyczną, gdyż ułatwia rodzinie razem jeść posiłki, a także może być główną dekoracją salonu oraz jadalni.

Obrazek

Obrazek

Gdy salon jest dostatecznie duży, najciekawszym rozwiązaniem będzie ustawienie w części wypoczynkowej małego stolika, popularnie zwanego stolika kawowego. Stolik kawowy, jak wskazuje jego nazwa, służy nam najbardziej gdy pijemy kawę. Różnica między stołem, a z stolikiem kawowym, tkwi głównie w jego wymiarach. Jak powinna być wysokość? Powinna być jak na stolik kawowy wysokości siedziska kanapy i foteli,a najlepiej, gdy są spójnej wysokości.

Obrazek

Obrazek

Stoły i stoliki z drewna, które są zrobione z materiałów dobrej jakości, i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, są nie tylko dekoracją naszego mieszkania, lecz także inwestycja która jest na lata. Tego samego nie można stwierdzić o stołach, które są zakupione w tzw marketach, gdyż te często wykonane są w sposób nie solidny i z materiałów kiepskiej jakości, typu płyta.
Robuś

Re: Designerskie meble

Post autor: Robuś »

Ja chyba sobie zrobię meble do pokoju na wymiar, bo chciałbym jak najlepiej zagospodarować przestrzeń. Czy ktoś tutaj zamawiał https://degosh.pl/meble-na-wymiar/meble-pokojowe/ ? Ja chyba tam będę chciał. Mam duży pokój, nie za bardzo wiem jak go dobrze umeblować, więc mam nadzieję, że tam mi pomogą. Bardzo chciałbym uzyskać przestronną przestrzeń, a chyba z tym to ja mam największy problem. Pozdrawiam Państwa serdecznie, trzymajcie się cieplutko :) :)
gordonn

Re: Designerskie meble

Post autor: gordonn »

Też lubię meble o dobrym designie, cenię jednak proste formy i dlatego zachwyt we mnie wzbudziły meble, które wykonuje HandCraft Polska https://www.ewodd.com/ Firma wykonuje solidne, bardzo ładnie wykończone meble, z dobrej jakości materiałów. Bardzo fajna opcja to fakt, że zamawiając te meble możecie wybrać materiał, wielkość, ilość segmentów czy kolor mebla, także macie wpływ na jego ostateczny kształt i idealnie dopasować go do waszych potrzeb. Plusa daję też za rozsądną cenę.
szafiarka89

Re: Designerskie meble

Post autor: szafiarka89 »

A co powiecie na szafy wnękowe? Jak na mój gust to prezentują się faktycznie atrakcyjnie i nietuzinkowo. Zaproponowane przez Verlani Kuchnie okazały się jednym z najciekawszych dodatków do naszych wnętrz. Verlani odpowiadali za zaprojektowanie i wykonanie wspomnianych mebli, które to idealnie odnalazły się w naszym nowoczesnym, designerskim wnętrzu. W szafach dało radę zmieścić nie tylko ubrania, lecz także sprzęt sportowy, mniejsze urządzenia AGD i wiele innych przedmiotów. To spore ułatwienie!
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Designerskie meble

Post autor: Kaja »

Można też spróbować zrobić meble samodzielnie, teraz bardzo popularne stało się tworzenie mebli z palet drewnianych. Dla zainteresowanych link: https://prostezycie.pl/jak-zrobic-modne-meble-z-palet/ i warto o tym poczytać więcej. Jak ma się, choć minimalne zdolności manualne, narzędzia i chęci, to warto o tym pomyśleć.
Katarzyna3

Re: Designerskie meble

Post autor: Katarzyna3 »

Witam. Brązowe sofy https://evieridivani.pl/sofy/brazowe/?q ... ia-Arizona to ciepły kolor, który nadaje wnętrzu elegancji. Jakie modele w tym stylu polecacie dla osób poszukujących mebli charakteryzujących się surowym wyglądem?
Designerskie meble

Re: Designerskie meble

Post autor: Designerskie meble »

Designerskie meble w stylu vintage warto zamówić bezpośrednio u producenta. Więcej można dowiedzieć się na stronach internetowych danych firm. Każda firma ma dziś swoją witrynę internetową gdzie można zapoznać się z ich ofertą. Dobrze jest sprawdzić także opinie klientów o danej firmie i oferowanych produktach, lub usługach. W niektórych przypadkach warto także zobaczyć czy mają swój kanał na YT i zapoznać się z daną firmą w ten sposób. Jeżeli odpowiada nam oferta na stronie internetowej danej firmy i podoba nam się co robią kiedy oglądamy ich kanał na YT to można już kontaktować się z nimi w celu złożenia zamówienia. Nigdy nie powinniśmy się spieszyć. Przede wszystkim sprawdźmy w google opinie o firmie.
PeterParker

Re: Designerskie meble

Post autor: PeterParker »

Meble od producenta?

Dobrze jest jeśli możemy zamówić meble od producenta np. tutaj https://www.eco-deco-art.pl gdyż tam mamy najwięcej możliwości. Można zamówić wtedy meble na wymiar, na dany kolor i dowolnego gatunku drewna. Wielu producentów wykonuje wszystkie rodzaje mebli czyli stoły, stoliki, regały, szafy i szafki, komody, konsole, a nawet lustra w drewnianej ramie. Warto odwiedzić witrynę internetową i sprawdzić co nas zainteresuje.
Ania

Re: Designerskie meble

Post autor: Ania »

Warto też zanim zrobisz zakupy zapoznać się z opiniami o danej firmie, żebyś później nie miał kłopotów i się nie zdziwił. Ja już nieraz dałam się nabrać niejednej firmie. Sprawdzona firma to na pewno ta w linku , gdyż sama skorzystałam z usług tej firmy i zamówiony stół jest przepiękny. Jak widać mają całkiem bogatą ofertę i same pozytywne opinie. Jedynie z takich firm warto korzystać, aby się nie naciąć na jakieś nieznane i niesprawdzone.
Sławomir

Re: Designerskie meble

Post autor: Sławomir »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie rozbudowaną ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi meblami i wyposażeniem domu, w tym np. stoły do jadalni . W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ