Dreamsdesign.pl opinie

Awatar użytkownika
Bromira1983
Posty: 25
Rejestracja: 11 mar 2019, 7:34

Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Bromira1983 »

Hej forumowicze! Macie jakieś opinie na temat dreamsdesign.pl? Remontujemy z mężem mieszkanie i potrzebujemy nowoczesnych i eleganckich mebli do sypialni. Zależy nam głównie na łóżku i komodzie. Widziałam, że w tym sklepie mają naprawdę duży wybór… Dacie znać jak to z jakością tych mebli? Jak oceniacie obsługę?
Awatar użytkownika
Katarzyna-88
Posty: 15
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:25

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Katarzyna-88 »

Kiedyś kupiłam łóżko SOGO z tego sklepu i u mnie sprawdza się świetnie. Jest eleganckie, piękne wykonane. Bardzo dobrze wpasowuje się w kolorystykę sypialni.
Awatar użytkownika
Kochan
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2019, 16:38

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Kochan »

Zdecydowanie warto! Uwielbiam sklep dreamsdesign.pl – mają bardzo stylowe i gustowne meble oraz materace. Co do jakości rzeczy od nich to jak dla mnie jest bardzo wysoka. W końcu każdy mebel od nich jest wykańczany ręcznie.
Awatar użytkownika
Kornelia_92
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2019, 17:23

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Kornelia_92 »

Jakość mebli z dreamsdesign.pl jest bardzo wysoka. W końcu to polska firma, więc można liczyć na wysoką polską jakość. Co do mebli to widać bardzo dużą dbałość o szczegóły, nawet zdjęcia nie oddają w pełni tego kunsztu.
Awatar użytkownika
Nataniel
Posty: 14
Rejestracja: 02 wrz 2019, 7:12

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Nataniel »

Meble od nich są świetna, a obsługa bardzo pomocna i zaangażowana. Widać, że pracują tam osoby, które znają się na branży. Dzięki ich pomocy dobrałem idealny materac.
Awatar użytkownika
Kryspin
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2019, 23:11

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Kryspin »

Dreamsdesign to super sklep! Długo szukałam ręcznie wykańczanych mebli i w tym sklepie udało mi się znaleźć idealne. Bardzo podobało mi się w nim indywidualne podejście do klienta – specjalnie dla mnie wykonali łóżko w niestandardowym rozmiarze.
Awatar użytkownika
lilia69
Posty: 17
Rejestracja: 28 kwie 2019, 4:16

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: lilia69 »

Meble i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam odwiedzić salon dreamsdesign w Warszawie. Robi świetne wrażenie i według mnie łatwiej dobrać meble w ten sposób.
Awatar użytkownika
Jakub-83
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2019, 16:32

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Jakub-83 »

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości łóżku, to zdecydowanie warto kupić je w tym sklepie. Polecam, mam takie od nich u siebie i jest wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Jest wygodne i solidne.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 9
Rejestracja: 15 mar 2019, 5:05

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Inka »

Co do jakości mebli z dreamsdesign.pl to mam na jej temat raczej pozytywna opinie. Mam od nich duże łóżko i bardzo podoba mi się w nim to, że jego design jest połączeniem nowoczesności z tradycyjnym rzemiosłem. Daje to ciekawy efekt.
Awatar użytkownika
lora63
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:11

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: lora63 »

Bardzo miła obsługa i duży wybór eleganckich mebli. Jeśli chcesz mieć luksusowo urządzone mieszkanie to warto wybrać się do tego sklepu. Ja byłam kilka razy i nie żałuję.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: karin33 »

Kupiłam łóżko i materac do niego na Dreams Design i polecam ich wszystkim. Materac jest bardzo wygodny, w końcu ból pleców minął. Z kolei łóżko jest duże i modne, pasuje do mojego nowoczesnego wystroju. Ceny też są ok, więc są same plusy.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 63
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:16

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: olga83 »

Ja też polecam sklep http://dreamsdesign.pl/, bo mają duży wybór materacy i można u nich fajnie urządzić całą sypialnię. Ja akurat kupiłam u nich materac i w końcu mam wygodne łóżko i budzę się wyspana. Chociaż podobają mi się też ich łóżka, więc w przyszłości pewnie do nich wrócę.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Kleo »

Jeżeli chcecie urządzić sypialnię, to przede wszystkim polecam Dreams Design. Mają bardzo wygodne, modne i fajne łóżka, które będą pasowały do każdego wnętrza. Mają też materace w ofercie, co oznacza, że wszystko można kupić w jednym sklepie, zamiast chodzić po kilku marketach. Można zaoszczędzić czas i pieniądze.
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Kordia »

Uważam, że sklep http://dreamsdesign.pl/ to jeden z lepszych sklepów z meblami do sypialni w Polsce. Ja u nich kupiłam łóżko i materac, a mają też kołdry czy poduszki. Łóżka są wygodne, a co dla mnie ważne - modne. Praktycznie całą sypialnię można u nich urządzić, co jest wygodne i oszczędne.
Awatar użytkownika
Colio
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:45

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Colio »

Gdy kupowaliśmy łóżko do sypialni, od razu wiedziałam, że kupimy je na Dreams Design. Ich łóżka i akcesoria do sypialni są modne i mogą pozytywnie odmienić wnętrze. Ja akurat chciałam uzyskać nowoczesny styl i dzięki ich dodatkom udało mi się to.
Awatar użytkownika
Figa32
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:47

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Figa32 »

Długo męczyłam się na niewygodnym łóżku, aż w końcu zdecydowałam się kupić nowy materac. Odpowiedni, czyli miękki i dostosowujący się do kształtów ciała, kupiłam na http://dreamsdesign.pl/. Nareszcie mogę się wyspać i przesypiam całą noc.

narożnik nowoczesny
Awatar użytkownika
Serena
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:57

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Serena »

Miałam wysłużony materac, dlatego w końcu kupiłam nowy. Swój wymarzony i przede wszystkim wygodny kupiłam w sklepie Dreams Design. Są tam nie tylko materace, ale też całe łóżka i meble do sypialni. Ceny są ok, więc tym bardziej warto tam zajrzeć i w końcu spać wygodnie.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2019, 20:12

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Kamilka »

Na http://dreamsdesign.pl/ kupiłam meble do sypialni i w ogóle urządziłam dzięki nim cała sypialnię. Można tam znaleźć wiele inspiracji na aranżowanie wnętrz. Fajne są też łóżka, można modnie urządzić dużą i małą sypialnię.
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:58

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Milena »

Na Dreams Design znalazłam pomysł na urządzenie sypialni. Zawsze chciałam mieć taką, jakie są w amerykańskich filmach i tam znalazłam wygodne, duże łóżko i modne szafki nocne. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na urządzenie wnętrza, to polecam ich stronę.
Awatar użytkownika
Nina
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2019, 23:11

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Nina »

Długo męczyłam się z niewygodnym, zniszczonym już materacem. W końcu poszukałam dobrego sklepu i na http://dreamsdesign.pl/ kupiłam nowy. Wreszcie mam wygodne łóżko, wysypiam się i nie budzę się obolała. Polecam ten sklep, bo mają przystępne ceny, a wybór materacy jest spory.
Awatar użytkownika
beniamina-85
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2020, 0:06

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: beniamina-85 »

Polecam sklep dreamsdesign.pl - znajdziecie u nich wygodny, porządny materac w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
Rejna1991
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, 16:46

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Rejna1991 »

Wspaniała firma! Łóżko rewelacyjne, jestem super zaskoczona szybkością realizacji dużego zamówienia!
Awatar użytkownika
Delinda_81
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2020, 23:13

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Delinda_81 »

Dreams Design - ekskluzywne meble w dobrej cenie. Pikowane łóżka są po prostu śliczne i praktyczne (większość modeli ma pojemnik na pościel). Meble trwałe, dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
Czesław-71
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:15

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Czesław-71 »

Miła obsługa, pomogą podpowiedzą, a to ważne w szczególności przy wyborze materaca, ja się na tym kompletnie nie znam, ale dzięki Pani w sklepie Dreams Design szybko się zdecydowałem na model, który rzeczywiście mi odpowiada!
Awatar użytkownika
Jagoda1984
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2019, 18:06

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Jagoda1984 »

Solidne meble, ceny trochę wysokie jak dla mnie, początkowo nie chciałam inwestować w tak drogie łóżko, ikea wychodziła połowę taniej, ale potem porównałam jakość łóżka sieciówki z Dreams Design i wiedziałam, że warto zapłacić za komfort.
Awatar użytkownika
Miłowit
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2020, 1:12

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Miłowit »

Sklep ok, obsługa w porządku, w miarę szybka wysyłka. Meble i materace wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Monika74
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2020, 0:51

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Monika74 »

Mają bardzo dobre materace dla dzieci, super jakość, a cena normalna, polecam Dreams Design,
Awatar użytkownika
Sandra71
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:40

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Sandra71 »

Oferują wygodne łóżka, chyba to jest ich klucz do tworzenia oferty, my mamy łóżko z Dreams Design, moja siostra, moi rodzice - każdy inny model, inny materac, wszyscy sobie chwalimy komfort.
Awatar użytkownika
Klaudiusz-92
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:05

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Klaudiusz-92 »

Duży wybór łóżek, najróżniejsze modele, każdy w innym stylu. Polecam sklep, każdy może wybrać coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Gwidona1997
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2019, 20:13

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Gwidona1997 »

Miła obsługa, preferencyjne warunki dla większych zakupów, meble mogłyby być troszkę tańsze, no ale za jakość trzeba płacić... Korzystamy z łóżka, materaca i stolików nocnych Dreams Design od roku i nie możemy powiedzieć złego słowa o ich produktach, tak więc polecam!
Awatar użytkownika
darwit-62
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2020, 15:31

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: darwit-62 »

Podoba mi się, że dreamsdesign oferuje ekskluzywne, eleganckie meble w normalnych, niewygórowanych cenach. To totalnie mój styl i bardzo lubię robić u nich zakupy.
Awatar użytkownika
Olimpia
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:54

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Olimpia »

Byli bardzo pomocni przy wyborze materaca. A materac spisuje się teraz świetnie, bardzo szybko do mnie doszedł.
Awatar użytkownika
Monika74
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2020, 0:51

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Monika74 »

https://dreamsdesign.pl/ to meble i materace naprawdę dobrej jakości, ale w dobrej cenie. Dla mnie to połączenie idealne :)
Awatar użytkownika
Zefiryna
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2019, 15:37

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Zefiryna »

Mam od nich łóżko i materac i nie zamieniłabym ich na nic innego. Śpi się na nich cudownie, każdego dnia budzę się wyspana. Najlepszy sklep z rzeczami do sypialni.

cyma 048
Awatar użytkownika
Marietta1976
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2020, 18:03

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Marietta1976 »

Mają przeróżne modele łóżek, w różnych stylach, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja postawiłam na łóżko tapicerowane Costa i moja sypialnia nabrała dzięki niemu zupełnie nowego charakteru. Uwielbiam!


Obrazek
Awatar użytkownika
lora63
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:11

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: lora63 »

Faktycznie boskie! Ja mam od https://dreamsdesign.pl/ akurat model łóżka drewnianego Tino i jestem bardzo zadowolona. Prezentuje się pięknie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Hiacynta-74
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:27

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Hiacynta-74 »

Teraz i ja mam ochotę wymienić łóżko :) Z Dreams Design mam materac termoelastyczny do sypialni i bardzo wygodnie mi się na nim śpi. Mają bardzo duży wybór i fajne ceny.
Awatar użytkownika
petra87
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:08

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: petra87 »

Mają dostępne wszystkie rodzaje, materace lateksowe, kieszeniowe, wysokoelastyczne, termoelastyczne. Dla każdego coś dobrego. Bardzo polecam dreamsdesign.pl.
Awatar użytkownika
Norbert1973
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:35

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: Norbert1973 »

Zgadzam się, mają najlepszy wybór mebli do sypialni w sieci. Mam od nich stoli nocny i stelaż do łóżka i bardzo polecam!
Awatar użytkownika
dobrochna1977
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2019, 1:49

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: dobrochna1977 »

Meble od Dreams Design są trwałe, porządne i stylowe, w nowoczesnym klimacie. Must have do sypialni.
Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

Re: Dreamsdesign.pl opinie

Post autor: rucinski »

Obiła mi się o uszy ta marka i tyle. Wiem tylko, że istnieje, ale nic poza tym. Ogólnie to raczej wybrałbym markę Hilding, ponieważ jej produkty naprawdę są bezpieczne i dają bardzo wysokie możliwości, ale jeśli jej nie znacie, to musicie wejść na ich stronę http://hilding.pl/ i obejrzeć nową serię materacy. Na pewno Wam się spodoba.
ODPOWIEDZ