Drzwi fornirowane

Awatar użytkownika
paskal-68
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 6:00

Drzwi fornirowane

Post autor: paskal-68 »

Cześć. Jakiego producenta drzwi fornirowanych możecie mi polecić? Zależy mi akurat na takim wykończeniu, bo ponoć najbardziej się opłaca i też dobrze wygląda.
Awatar użytkownika
Faria1984
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 0:13

Re: Drzwi fornirowane

Post autor: Faria1984 »

Drzwi fornirowane produkuje firma Fizia. Mnie też bardzo podoba się takie wykończenie, bo wygląda najbardziej naturalnie. Polecam tego producenta, robią naprawdę solidne drzwi, ale też schody drewniane.
Awatar użytkownika
brukselka
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:00

Re: Drzwi fornirowane

Post autor: brukselka »

Ojej, aż mnie zatkało, bo nie miałam pojęcia, że takie drzwi w ogóle można kupić. Patrzyłam ogólnie tutaj https://kingplast.waw.pl/ za takimi elementami i mamy ich nawet sporo, ale wydaje mi się, że takie powiązania są przede wszystkim niepewne. Dlatego szukam również opinii o tym sklepie, bo ja go pierwszy raz na oczy widzę. Pomożecie?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Drzwi fornirowane

Post autor: Andzia »

Jeśli chodzi o drzwi to potrzebowałabym takiej specjalnej nakładki antybakteryjnej na klamkę. Mamy w domu sublokatorów i w dobie obecnej pandemii trzeba bardziej się chronić. Znalazłam taki produkt na tej stronie http://www.siso-pol.pl/ i wydaje mi się, że powinien się sprawdzić. Możecie zerknąć i ocenić? A może już korzystacie z tego typu akcesoriów w swoich domach?
rejśka

Re: Drzwi fornirowane

Post autor: rejśka »

jesli chodzi o drzwi to mi się najbardziej podobają takie drewniane. Zamawiałam je u polskiego producenta ,,Kris Drzwi". Oni realizują zamówienia na terenie całego kraju więc śmiało można korzystać :) super jakość, realizacja indywidualnych zamówień, korzystne ceny. Porządna i solidna firma.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Drzwi fornirowane

Post autor: Kaja »

Fornir nie jest najlepszym materiałem, powiedziałabym nawet że dosyć kiepskim. Nie lepiej byłoby zainwestować w porządne drewno? To będzie lepsze, wytrzymalsze i pod wieloma względami także bezpieczniejsze. No i droższe, ale to już twój wybór, więc w sumie dlaczego nie...
ODPOWIEDZ