Mirro Project meble opinie

Awatar użytkownika
Figa32
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:47

Mirro Project meble opinie

Post autor: Figa32 »

Zaczynamy remont mieszkania, ale już teraz wolę wybrać wykonawcę mebli. Chodzi mi o ciepłe, przytulne wnętrze, w którym będzie duża ilość drewna. Słyszałam, że takie projekty robią projektanci z Mirro Project. Na ich stronie https://mirroproject.com.pl widziałam co oferują i podobają mi się ich projekty. A wy jaką macie opinię na temat ich mebli?
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 63
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:16

Re: Mirro Project meble opinie

Post autor: olga83 »

Specjaliści z Mirro Project wykonywali mi meble do gabinetu. Mi akurat chodziło o nowoczesny wygląd, ale oni są w stanie zrealizować każdy pomysł, więc moja opinia jest bardzo dobra. Projekty mają oryginalne i dopasowane do każdego gustu. Polecam.
Awatar użytkownika
Serena
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:57

Re: Mirro Project meble opinie

Post autor: Serena »

To, co mi się podoba w Mirro Project to fakt, że potrafią słuchać potrzeb klienta. Ja zamawiałam tam meble na wymiar do kuchni i byłam zachwycona ich projektem. Mają świetne pomysły, na pewno będziesz zadowolona. To jest moja opinia, ale może pomogłam.
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: Mirro Project meble opinie

Post autor: Kordia »

Ja z kolei korzystałam z pomocy Mirro Projec, gdy remontowałam mieszkanie dziadków. Chciałam uzyskać efekt starych mebli, żeby wyglądały na antyki i świetnie się spisali. Mam bardzo dobrą opinię o nich i każdemu ich polecam. Szybko, dobrze i w konkurencyjnej cenie.
ODPOWIEDZ