cecil-prudence.com - opinie

Znasz dobry sklep meblowy? Kupiłeś/kupiłaś meble, z jakich jesteś zadowolony? Napisz o tym! Dołącz do nas, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
Halina-91
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2019, 5:05

cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Halina-91 »

Hej, Czy ktoś z Was robił już zakupy w sklepie internetowym cecil-prudence.com? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii, bo chciałabym podjąć z nimi dłuższą współpracę. Ich produkty bardzo przypadły mi do gustu, ale nie miałam jeszcze okazji ich sprawdzić. Proszę o Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Babeta1977
Posty: 27
Rejestracja: 24 lip 2019, 8:48

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Babeta1977 »

Mają bardzo fajne budy dla małych psów i meble. Bardzo urozmaiciły moje wnętrze, dzięki czemu mój salon wygląda teraz bardzo elegancko.
Awatar użytkownika
bernadeta-78
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2020, 22:25

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: bernadeta-78 »

Jeszcze na koniec lata zdecydowałam się kupić ich meble ogrodowe. Pomyślałam sobie, że jeżeli sprawią mi radość tylko przez kilka dni, to będę miała już wymarzony komplet na wiosnę.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
Brunhilda
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2020, 0:30

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Brunhilda »

Weszłam z ciekawości na ich stronę i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie kupić moim kociakom drapaków :) Wczoraj przyszła przesyłka i bardzo przypadły im do gustu. Myślę, że teraz to będzie ich ulubione zajęcie.
Awatar użytkownika
Bibiana_80
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2020, 17:39

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Bibiana_80 »

Mają też domki dla kotów. Wyglądają bardzo elegancko i nie należy obawiać się, że zaburzą w jakikolwiek sposób Twoją aktualną aranżacje wnętrza. Spodobały się też mojej siostrze, dlatego już kolejny domek jest w drodze do naszego domu.
Awatar użytkownika
dagmara76
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2020, 5:11

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: dagmara76 »

Dosłownie zakochałam się w ich małych stolikach! Są bardzo zgrabne i unikatowe. Żadna z moich koleżanek nie ma takiego, dlatego niedługo chętnie zaproszę moje koleżanki na jakąś małą kawkę, żeby się pochwalić.
Awatar użytkownika
donata
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2019, 18:33

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: donata »

W Cecile Prudence bardzo szybko i sprawnie realizują zamówienia i towar jest zgodny z oczekiwaniami. Polecam.
Awatar użytkownika
Eleonora1972
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2020, 17:21

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Eleonora1972 »

Bardzo lubię małe, poręczne stoliki na balkonie. Mam niewielki balon, który chciałam zaaranżować jako miejsce wypoczynku w upalny dzień. Do tego brakowało mi tylko ich stolika. Teraz wszystko tworzy spójną całość.
Awatar użytkownika
efrem-86
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2020, 19:10

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: efrem-86 »

Mają też minimalistyczne budy dla dużych psów. Bardzo dobrze wyglądają w każdej przestrzeni. Mój pies chętnie spędza w niej leniwe popołudnia.
Awatar użytkownika
blanka_97
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2020, 15:39

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: blanka_97 »

Ja polecam sklep Cecil Prudence jeśli poszukujecie prezentu dla rodziny lub znajomych. Znajdziecie tam produkty, które przypadną do gustu nawet bardzo wymagającym osobom.
Awatar użytkownika
Emilia-73
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 15:41

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Emilia-73 »

Zakupy w sklepie Cecil-prudence to czysta przyjemność. Fajne produkty, szybka realizacja zamówienia i dostawa. Polecam!
Awatar użytkownika
Baldwin-65
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:46

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Baldwin-65 »

Budy dla małych psów pięknie prezentują się w salonie i nasze pupile chętnie spędzają w nich czas. Mają nowoczesny desing i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Polecam!
Awatar użytkownika
karola1998
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:51

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: karola1998 »

Ostatnio dostałam w prezencie przepiękny stolik z Cecil-prudence. Od momentu kiedy weszłam na ich stronę, najchętniej kupiłabym wszystko :D
Awatar użytkownika
Zachariasz_72
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2020, 12:51

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Zachariasz_72 »

Stoliki na balkon to super sprawa. Chętnie spędzamy przy nich czas, szczególnie w niedziele z książką i kawą. Polecam
Awatar użytkownika
godehard
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 19:06

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: godehard »

Dla mojej żony kupiłem kwietniki ze strony cecil-prudence. Otrzymane zamówienie spełnia nasze oczekiwania, ma fajne kształty i idealnie pasuje do naszego przedpokoju.
Awatar użytkownika
tekla_87
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 20:41

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: tekla_87 »

Ostatnio trafiłam na ich stronę przez przypadek i tak dzień zakończyłam z nowymi meblami ogrodowymi na koncie :D Nie mogłam się oprzeć!
Awatar użytkownika
Ilga
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 12:10

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Ilga »

Jako wielbicielka kotów, często szukam dla nich fajnych akcesoriów i dodatków. Na cecil-prudence znalazłam fajne legowiska oraz drapaki. Przy moje trójce rozrabiaków stwierdzam, że są na prawdę wytrzymałe ;)
Awatar użytkownika
Wrocisława_97
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 12:25

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Wrocisława_97 »

Cena produktów ze strony cecil-prudence jest całkowice adekwatna do jakości. Produkty ze świetnych materiałów i wykonane z należytą starannością. Polecam
Awatar użytkownika
Estera
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 3:37

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Estera »

Cecil-prudence to firma na miarę moich potrzeb :D myślę, że wydam majątek na ich produktach ze sklepu...
Awatar użytkownika
Ryszard-80
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 12:26

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Ryszard-80 »

Szukałam prezentu dla mojej siostry, a ostatecznie kupiłem budę dla średniego psa. Jest minimalistyczna i idealnie wpasowała się do naszego salonu.
ODPOWIEDZ