Meble FCTS opinie

Znasz dobry sklep meblowy? Kupiłeś/kupiłaś meble, z jakich jesteś zadowolony? Napisz o tym! Dołącz do nas, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
Serena
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:57

Meble FCTS opinie

Post autor: Serena »

Właśnie remont mojego mieszkania się kończy i teraz szukam odpowiedniego wykonawcy mebli do salonu. Chcę, żeby były na wymiar, bo salon jest niewielki i nie chcę, żeby meble zajmowały pół pokoju. Znalazłam dobre opinie o meblach z firmy FCTS. Wykonują meble praktycznie do każdego pomieszczenia i mają fajne projekty - widziałam na ich stronie http://www.fcts.pl/ . Jakie macie z nimi doświadczenia? Jakieś opinie?
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 63
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:16

Re: Meble FCTS opinie

Post autor: olga83 »

Zamawiałam meble na wymiar do kuchni w firmie FCT. Zgadzam się z twoją opinią, że mają ciekawe pomysły. Ich projektanci mają bardzo duże doświadczenie w kwestii projektowania mebli. Na pierwszy rzut oka widać, że są modne i eleganckie. A u mnie sprawdzili się na medal - mam kuchnię moich marzeń.
Awatar użytkownika
Colio
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:45

Re: Meble FCTS opinie

Post autor: Colio »

Mam taką samą opinię o FCTS, co osoby powyżej. Zamawiałam tam meble do łazienki, a moi rodzice do kuchni. Zarówno ja, jak i moi rodzice, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Ich pomysły od razu przypadły nam do gustu. Ceny są przystępne, a jakoś wykonania wysoka. W takie meble moim zdaniem warto zainwestować.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Meble FCTS opinie

Post autor: karin33 »

Firma FCTS cieszy się dobrymi opiniami, bo w pełni na to zasługują. Mają duże doświadczenie w tej branży i przede wszystkim słuchają potrzeb klientów. Poza tym projektanci mebli wiedzą, co teraz jest modne, dlatego ich meble cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Ja jestem zadowolona z ich usług i poleciłam ich usługi wielu osobom. Tobie polecam również.
ODPOWIEDZ