mirroproject.com.pl opinie

Znasz dobry sklep meblowy? Kupiłeś/kupiłaś meble, z jakich jesteś zadowolony? Napisz o tym! Dołącz do nas, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
Kryspin
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2019, 23:11

mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Kryspin »

Poszukuję firmy, która wykonałaby dla mnie meble do gabinetu. Znalazłem pozytywne opinie na temat mirroproject.com.pl, ale chciałem jeszcze poznać Wasze. Zamawialiście coś kiedyś od tego producenta? Jak oceniacie jakość jego wyrobów?
Awatar użytkownika
Cyryl
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:04

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Cyryl »

Jeśli szukasz firmy, która wykona Ci meble pod wymiar, to dobrze trafiłeś. Mirroproject ma wiele pozytywnych opinii i według mnie są one zasłużone. Wykonywali dla mnie specjalny projekt mebli na wymiar i jestem z niego bardzo zadowolony. Dzięki nim mam wyjątkowy i niepowtarzalny mebel.
Awatar użytkownika
Ludolf
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2019, 14:53

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Ludolf »

Równie polecam tę firmę! Kiedy zleciłem jej stworzenie mebli do kuchni i salonu – były gotowe bardzo szybko. To zdecydowanie najlepsza firma meblarska w Warszawie z jaką współpracowałam – robią meble wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
celina_68
Posty: 29
Rejestracja: 12 maja 2019, 1:04

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: celina_68 »

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie tylko w mirroproject. Czy można mieć inną opinię niż pozytywna, na temat tej firmy? Czas realizacji projektu i wykonania mebli jest szybki, meble są wysokiej jakości i wykonane z najlepszych materiałów. Polecam!
ODPOWIEDZ