W co gracie

Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: W co gracie

Post autor: Kaja »

Ja w nic nie gram, a już na pewno nie w gry hazardowe! Tfu!
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 115
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Re: W co gracie

Post autor: fiesta »

Jeśli gracie na komputerach to na pewno powinniście pomyśleć o zakupie odpowiednich słuchawek dla graczy. Widziałam, że w swojej ofercie ma takie słuchawki polska firma Manta: https://www.emanta.pl/sluchawki-dla-graczy . Na pewno się przydadzą podczas grania w gry drużynowe.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 44
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09

Re: W co gracie

Post autor: anulka30 »

U nas często gramy w gry typu Gapa , czyli karciane. Wiele młodych osób lubi karty, a zwłaszcza gry takie jak wersja Dobble, gdzie spostrzeganie jest ważnym elementem.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 47
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:18

Re: W co gracie

Post autor: Kordik »

Ostatnio znalazłem bardzo fajną stronkę o technologii techpolska, możecie znaleźć na niej wiele ciekawych artykułów.
Świeże informacje i praktycznie każdego dnia coś nowego można sie dowiedzieć - Polecam.
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Re: W co gracie

Post autor: LadyD »

fajnym sposobem na spędzenie trochę czasu razem jest też gra w karty. Można wiele się w ten sposób nauczyć. Jak żadnej gry nie pamiętasz to tutaj https://wlustrze.pl/gry-karciane/ przypomnieli kilka w które grało się w dzieciństwie.
góral

Re: W co gracie

Post autor: góral »

głownie fps ale przygodówki tez są spoko.. musialem zmienic klawe i gryzonia pod granie by miec mozliwosc zmiany DPI dlatego zainwestowalem w genesisa i to byl strzal w 10
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: W co gracie

Post autor: monka »

A ktoś z was obstawiał na przykład mecze online? W sumie fajna sprawa, można się pobawić i zarobić. Przy zakładaniu konta otrzymuje się bonus na start w STS. Trzeba tylko wiedzieć gdzie wpisać kod promocyjny w sts , ale to jest bardzo proste i sama rejestracja zajmuje chwilę. Właściwie to ten bonus to się freebet nazywa.
ODPOWIEDZ