Profesjonalne opryski na kleszcze

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Awatar użytkownika
Włodzimiera1994
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 4:32

Profesjonalne opryski na kleszcze

Post autor: Włodzimiera1994 »

Miał ktoś z was problem z plagą kleszczy w ogrodzie? Jak sobie z tym poradziliście? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z usług bijkomara.pl, bo oferują profesjonalne opryski. Znacie tę firmę?
Awatar użytkownika
Samantra89
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 18:26

Re: Profesjonalne opryski na kleszcze

Post autor: Samantra89 »

Doskonale znam specjalistów z bijkomara.pl, bo już od kilku sezonów korzystam z ich usług. Są niezastąpieni, jeśli chodzi o likwidację kleszczy, ale też much czy komarów. Szczerze polecam, bo wiem, jak takie owady mogą być męczące, ale i niebezpieczne.
Dżesika

Re: Profesjonalne opryski na kleszcze

Post autor: Dżesika »

Niestety owady częstą gryzą w przypadkowych miejscach, przeciwko czemu trudno się zabezpieczyć. Ja mogę Wam od razu podpowiedzieć, że dobrym pomysłem mogłoby być skorzystanie z takich środków jak https://ktomalek.pl/preparaty-na-ukasze ... dow/k-51/1 dzięki którym będziecie w stanie zapobiec swędzeniu i pieczeniu w miejscach ukąszonych przez owady.
ODPOWIEDZ