Taras

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Alnoe

Taras

Post autor: Alnoe »

Słuchajcie, ze względu na oszczędności (wiadomo, że po budowie jesteśmy wypłukani z pieniędzy) na razie odstawiamy wykończenie tarasu. Mamy zrobioną wylewkę i szukam opinii na temat tego, jaka farba do podłoży betonowych jest godna polecenia? Macie doświadczenie w tym temacie?
Lereka

Re: Taras

Post autor: Lereka »

Alnoe pisze: 01 wrz 2021, 22:10 Słuchajcie, ze względu na oszczędności (wiadomo, że po budowie jesteśmy wypłukani z pieniędzy) na razie odstawiamy wykończenie tarasu. Mamy zrobioną wylewkę i szukam opinii na temat tego, jaka farba do podłoży betonowych jest godna polecenia? Macie doświadczenie w tym temacie?
Ważne, żeby była odporna na warunki atmosferyczne.
Yeska

Re: Taras

Post autor: Yeska »

No to ja też bardzo chętnie się dowiem, jak zabezpieczyć podłoże betonowe na tarasie. Ze względów ekonomicznych póki co nasz taras jest tylko wylany betonem, ale dzięki temu, że zajęła się tym firma Cembet http://www.cembet.com.pl/ jest naprawdę elegancko, równo. I na pewno przez jakiś czas nam posłuży :)
ODPOWIEDZ