Co zamiast fotelika?

Zbieramy pomysły i informacje odnośnie sklepów z meblami dziecięcymi, a także opinie o producentach. To dobre miejsce, by wymienić się meblami lub innymi rzeczami, z których Wasze dzieci już wyrosły.
dana50

Co zamiast fotelika?

Post autor: dana50 »

Dzień dobry, możecie mi powiedzieć, co wy dajecie dzieciom, zamiast zapinać je w fotelik? Czy jest to na przykład Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ , czy po prostu podkładka? Moje dziecko już rośnie i nie mam pojęcia, co zrobię dalej. Na razie się mieści w fotelik, ale to tylko chwila...
Devil93

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: Devil93 »

SKB są bezpieczne. Poczytaj sobie tu https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 jak się wyniki testów ich fałszowało. Wszystko po to, by sprzedawalność fotelików nie spadła. No jak uważasz, czy tak można? Dla mnie to jest okropne, muszę Ci powiedzieć.
węz

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: węz »

O to mnie zaskoczyłaś, Devil. Nie czytałem tej publikacji, ale widać, że sytuacja jest nieciekawa. Chętnie zagłebię się w temat, zwłaszcza dlatego, że mnie to urządzenie też interesowało. Co by nie powiedzieć, jest z góry wygodniejsze od fotelika.
łuna20

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: łuna20 »

Oj, robi się jakaś afera, a to niepotrzebne. Jak coś jest bezpieczne, to powinno być opatentowane i tyle. Chociaż rozumiem tę walkę z fotelikami, w końcu oni jak dotąd tylko między sobą się żarli i tyle, tak teraz mogliby się martwić o naprawdę sporą konkurencję.
piłeczka

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: piłeczka »

no najwidoczniej konkurencji spadly obroty i trzeba atakowac, bo innego powodu tu nie widze dla takiej fali hejtu... na calym swiecie produkt robi furore, zreszta nawet niezalezne istytuty badan przeprowadzaly testy
Teośka

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: Teośka »

To nie wypróbuje ten niestety nie przekona się jakie te pasy są naprawdę. U nas sprawdziły się u dwójki dzieci i nie wierzyłabym w te opinie w sieci złe, bo dla mnie wygoda duża. Wszędzie mogę je zabrać nawet dziadkowie zadowoleni jak przyjdzie autem innym odebrać dzieci, bo przeważone są wygodnie i bezpiecznie dzięki tym pasom.

uchwyty gimnastyczne
świnkowa

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: świnkowa »

Fotelik jest wazny, dla małych dzieci, odpowiednio dopasowany do dziecka i do samochodu. Ale jak dziecko wyrosnie z fotelika a jest za male na pasy z samochodu to powinno sie je odpowiednio zabezpieczyc. Poddupniki sa zle wiec najlepszym rozwiazaniem sa pasy smart kid belt
bączek3

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: bączek3 »

Smart Kid Belt jest dla naszej rodziny doskonałym wyborem. Montaż jest prosty, a nasze dziecko podróżuje w aucie wygodnie i bezpiecznie, co czyni tę inwestycję naprawdę supe
reszka

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: reszka »

Widze, ze sporo osob korzysta z tych pasów smart kid belt, mam w planach wlasnie zamwoic dla najstarszego syna, bo ciezko juz pomiescic trzy foteliki z tylu samochodu
ODPOWIEDZ