gadżety

Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

gadżety

Post autor: Bodzio12 »

Zakupiłem kilka gadżetów erotycznych, jednak jest mały problem. Część z nich się po prostu rozleciała, a część się nie sprawdza. Dlatego teraz szukam porady, co kupić, gdzie i dlaczego ?
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 11
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:33

Re: gadżety

Post autor: Zośka123 »

W przypadku takich gadżetów bardzo ważna jest jakość wykonania oraz materiał. Jeżeli produkty, które zakupiłeś sie rozpadły, oznacza, że kupiłeś jakiś szrot z niewiadomego pochodzenia.

wynajęcie kampera kraków
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: gadżety

Post autor: Bodzio12 »

Sugerowałem sie wcześniej za bardzo cenami. W takim razie co polecasz ?
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 11
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:33

Re: gadżety

Post autor: Zośka123 »

Jak każdy, cena jest ważna, jednak czasami warto więcej dopłacić, aby cieszysz się z jakościowych produktów. Mogę Ci polecić stronę http://xn--wiat-bdsm-u1b.pl/ gdzie znajdziesz wiele informacji oraz gadżetów erotycznych.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: gadżety

Post autor: Bodzio12 »

Dzięki za poradę, w dłuższej wolnej chwili wieczorem sprawdzę ich sklep. Pozdrawiam.
fajną

Re: gadżety

Post autor: fajną »

Fajną rzeczą są kosze delikatesowe, które są naprawdę różnorakie. Z alkoholem, ze słodyczami, z kawą ... i tak dalej. Polecam wam zerknąć, bo warto: https://smaczajama.pl/pl/c/-POLECANE-Na ... eniowy/565 poczytać co i jak. Naprawdę świetna oferta, warto skorzystać.
gadżety

Re: gadżety

Post autor: gadżety »

Podczas wykonywania BDSM po raz pierwszy robiłem bondage linowy, okazało się, że lina miała na mnie bardzo specyficzny wpływ. Może to z powodu intensywnej stymulacji zakończeń nerwowych w mojej skórze. Myślę, że lepiej weź do tego linę shibari. :) mówił, że pozwoliłaby mi zrobić wszystko, a ja tylko zażartowałem, że to dobra informacja.
ODPOWIEDZ