Gry online

notła

Gry online

Post autor: notła »

Cześć, od dawna szukałem czegoś wartościowego. Większość gier, które znajduję, jest całkowicie bezużyteczna, a wypłaty są generalnie oszustwem.
Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie można grać w gry online i wygrywać duże nagrody? Może są strony, na których nowi gracze otrzymują dobre bonusy?
alut2

Re: Gry online

Post autor: alut2 »

Ja w wolnym czasie bardzo lubię gry, dlatego co jakiś czas przeglądam sobie listę gier ze strony https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/rpg/, żeby ogrywać sobie nowe tytuły. Pomaga mi to też lepiej zrozumieć tematykę, fabułę, itd. Warto poczytać też na innych forach, co sądzą o danej grze.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Gry online

Post autor: alutka90 »

Witam.
Wolny czas spędzam przy oglądaniu seriali, albo graniu gry. Dowiedziałem się o CS GO na portalu https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/pc/ , który publikuje artykuły dla graczy tej gry. Po krótkiej lekturze rozpocząłem grę i gram już nieprzerwanie od roku. Cieszę się, że w grze jest rywalizacja o coraz wyższe dywizje w grze, więc to motywuje by być skupionym i zwracać uwagę na szczegóły jak minimapa, granaty i współpraca z drużyną.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ