Pediatra - szukam video konsultacji u dobrego specjalisty

Pikaczuś

Pediatra - szukam video konsultacji u dobrego specjalisty

Post autor: Pikaczuś »

Pediatra - szukam video konsultacji u dobrego specjalisty, czy możecie mi kogoś podpowiedzieć?
Wiem że są jakieś strony gdzie można wyszukać sobie fachowca a nie wiejskiego lekarza, jak unas, co to od stu lat leczy tak samo... może pomożecie? Chcę sie skonsultować
Ósemka8

Re: Pediatra - szukam video konsultacji u dobrego specjalisty

Post autor: Ósemka8 »

Pikaczuś pisze: ↑27 lip 2021, 9:35 Pediatra - szukam video konsultacji u dobrego specjalisty, czy możecie mi kogoś podpowiedzieć?
Wiem że są jakieś strony gdzie można wyszukać sobie fachowca a nie wiejskiego lekarza, jak unas, co to od stu lat leczy tak samo... może pomożecie? Chcę sie skonsultować
Ja mam fart, chociaż też jestem z małej wioski, ale mamy kilku lekarzy wiec młodsi też się trafią.
A co do video konsultacji to czy internistę czy pediatrę w przypadku dziecka znajdziesz tu https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra
to jest cała baza specjalistów, którzy wlasnie udzielają porad online, albo telefonicznie albo z opcją video, wiec wystarczy ze sobie przejrzysz i wybierzesz taka osobę, która będzie Ci pasowac.

A na konsultację można nawet tego samego dnia się umówić.
Dażża

Re: Pediatra - szukam video konsultacji u dobrego specjalisty

Post autor: Dażża »

W sumie możliwość wizyty online jest bardzo pomocna. Tym bardziej jeśli lekarz znajduje się na przykład w innym mieście. Jeśli cokolwiek nas niepokoi to lepiej z taką wizytą nie czekać. Coś o tym wiem. Moja córka ma problemy zdrowotne, część badań ma już za sobą, a jeszcze chcę się zdecydować na badania genetyczne dziecka . Rozmawiałam o nich z lekarzem i z uwagi na to, że dużo chorób ma podłoże genetyczne to takie badania są pomocne nie tylko w postawieniu diagnozy, ale też dotarciu do przyczyny.
ODPOWIEDZ