Pościel flanelowa bawełniana - warto?

Awatar użytkownika
Domowa
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2020, 8:43

Re: Pościel flanelowa bawełniana - warto?

Post autor: Domowa »

Ja często kupuję pościele bawełniane ;) ostatni mój zakup trafiony w dziesiątkę to flanelowa pościel granatowo szara 180x200 :) jest świetna :) bardzo przyjemna w dotyku i łatwa do utrzymania w czystości :)
Awatar użytkownika
nelly
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:14

Re: Pościel flanelowa bawełniana - warto?

Post autor: nelly »

Pościel i inne artykuły takie jak narzuty 220x240 możecie znaleźć na stronie e-ekomax.pl . Tam macie naprawdę porządne artykuły, które ubarwia waszą sypialnie i sprawią, że stanie się ona przytulniejsza, cieplejsza. Warto się tam rozglądnąć, bo wybór mają naprawdę szeroki i korzystne ceny.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: Pościel flanelowa bawełniana - warto?

Post autor: milagros »

Wszystko też zależy jaka was pościel interesuje. Ja przykładowo od jakiegoś czasu rozglądałam się za pościelą dla dziecka.No, bo niedługo przyjdzie na świat mój dzidziuś, a taka pościel niemowlęca nie może być przecież byle jaka. Ale już znalazłam ciekawe propozycje na stronie bello24.pl.
Awatar użytkownika
kluska
Posty: 99
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:08

Re: Pościel flanelowa bawełniana - warto?

Post autor: kluska »

Ja bardzo lubię pościele bawełniane od ich producenta, firmy AWA Kraków. Na ich stronie https://www.awakrakow.pl/posciel-bawelniana znajdziecie duży wybór takich pościeli w bardzo dobrych cenach. Tkaniny są wysokiej jakości, myślę, że przypadną Wam też do gustu.
Wioletaa

Re: Pościel flanelowa bawełniana - warto?

Post autor: Wioletaa »

Poszukuję pościeli bawełnianej, ponieważ doceniam naturalność i komfort. Czy ktoś może polecić sklepy lub marki oferujące wysokiej jakości pościel bawełnianą https://firanybachowice.pl/148-posciel-bawelniana ? Chciałbym również poznać Wasze doświadczenia związane z pościelą bawełnianą. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie!
ODPOWIEDZ