Delegacje służbowe

Cześć! Zanim dołączysz do dyskusji, napisz coś o sobie i przywitaj się z nami! Wszyscy są u nas mile widziani!
Awatar użytkownika
misia909
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:29

Delegacje służbowe

Post autor: misia909 »

Zastanawiacie się, w jaki sposób określa się delegacje służbowe i kto może z nich korzystać? Jeśli szukacie informacji na ten temat, to polecam wejść sobie na stronę https://www.portalfk.pl/skladki/delegac ... 17131.html Tam macie wszystkie szczegółowe informacje na ten temat.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Delegacje służbowe

Post autor: hyuk »

Bardzo przydatne informacje, dziękuje
Awatar użytkownika
layne
Posty: 66
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Delegacje służbowe

Post autor: layne »

U nas jest sporo zagranicznych delegacji służbowych i dlatego korzystamy z usług firmy CST Lotnicze z Krakowa, która zajmuje się organizacja tego typu wyjazdów służbowych https://www.lotnicze.pl/dla-klientow/za ... esluzbowe/. Oni wyszukują najlepsze i najtańsze loty z Krakowa, wszystko organizują za nas, dzięki czemu oszczędzamy wiele czasu, ale też i pieniądze. Ich usługi są w przystępnych cenach i bardzo się przydają, zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 95
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Delegacje służbowe

Post autor: tomek2 »

layne pisze: 01 wrz 2020, 9:30 U nas jest sporo zagranicznych delegacji służbowych i dlatego korzystamy z usług firmy CST Lotnicze z Krakowa, która zajmuje się Oni wyszukują najlepsze i najtańsze loty z Krakowa, wszystko organizują za nas, dzięki czemu oszczędzamy wiele czasu, ale też i pieniądze. Ich usługi są w przystępnych cenach i bardzo się przydają, zdecydowanie polecam.
Są aplikacje online, które pomogą tobie zaplanować, taki wyjazd. Tutaj masz przykład takiego narzędzia https://hotailors.com/pl/produkt/
ODPOWIEDZ