Kino domowe - jakie wybrać?

Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Kino domowe - jakie wybrać?

Post autor: DamianOs »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jakie macie u siebie kina domowe? Szukam propozycji do 2 tys. złotych i jeśli macie dla mnie jakieś ciekawe modele bądź producentów godnych polecenia to z niecierpliwością czekam na każdą konkretną propozycję. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Kino domowe - jakie wybrać?

Post autor: SebastianMM »

Jeśli chcesz wybrać dobre kino domowe to sprawdź sobie ofertę producenta STX https://stx.pl u którego znajdziesz zarówno systemy w zakresie kina domowego, czy głośników stereo do swojego domu. Są to rozwiązania mniej i bardziej rozbudowane w zależności od wielkości pomieszczenia oraz potrzeb. Dlatego jak znajdziesz chwilę to koniecznie sprawdź i oczywiście mam nadzieję, że na koniec podzielisz się z nami opiniami co do ostatecznego wyboru.
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Re: Kino domowe - jakie wybrać?

Post autor: Jaross »

SebastianMM pisze: ↑12 sie 2019, 20:20 Jeśli chcesz wybrać dobre kino domowe to sprawdź sobie ofertę producenta STX https://stx.pl u którego znajdziesz zarówno systemy w zakresie kina domowego, czy głośników stereo do swojego domu. Są to rozwiązania mniej i bardziej rozbudowane w zależności od wielkości pomieszczenia oraz potrzeb. Dlatego jak znajdziesz chwilę to koniecznie sprawdź i oczywiście mam nadzieję, że na koniec podzielisz się z nami opiniami co do ostatecznego wyboru.
Według mnie również to dobra opcja, jeśli już chcesz mieć dobrze grający sprzęt to STX jest dobrą propozycją. Oczywiście nie jest to rozwiązanie z najwyższej półki cenowej, ale i tak działa dobrze i na warunki domowe sprawdzi się świetnie (poza tym mają również rozwiązania estradowe).
Awatar użytkownika
Dominikaa90
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:23

Re: Kino domowe - jakie wybrać?

Post autor: Dominikaa90 »

Tutaj też chętnie skorzystam z Waszych porad ponieważ zastanawiam się właśnie nad podjęciem dobrej decyzji zakupowej w zakresie kina domowego i mam nadzieję, że z poradami jakie tutaj poruszacie uda mi się to.

molle phone pouch
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Re: Kino domowe - jakie wybrać?

Post autor: EmiliaLin »

Wybrałem ich, ponieważ pod względem ceny przede wszystkim mnie przekonali (oraz niezłych parametrów), bo nie chciałem brać zestawu używanego. Ogólnie STX dba o design, bo wykończenie elementów i dostępne wersje kolorystyczne są ciekawe i dobrze wpasowują się w aranżację wnętrza. Czekamy na Twoje opinie co do ostatecznego wyboru i mam nadzieję, że też wybierzesz mądrze i nie przepłacisz bo do niedużych salonów, czy sypialni nie jest konieczne branie mocno rozbudowanych systemów.
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Kino domowe - jakie wybrać?

Post autor: likka9 »

ja tak zdecydowanie wolę się wybrać na dobry film powiem Wam, po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu trailera uciekam z chłopakiem na ukrytą grę, zobaczymy czy będzie fajny, klimaty moje, więc się przekonam :)
ODPOWIEDZ