Meble do salonu

Jak urządzić w sposób praktyczny i przytulny pokój dzienny, w jakim nie będzie panował chaos? Zbieramy pomysły, dzielimy się inspiracjami.
Bińka

Meble do salonu

Post autor: Bińka »

Też zastanawiam się nad tym, w jakim stylu urządzić swój salon. Podrzućcie jakieś pomysły na meble do salonu - raczej w nowoczesnym stylu, wiem, że Meble Janas są polecane. Może ktoś z Was ma coś od nich?
majaśka

Re: Meble do salonu

Post autor: majaśka »

A szukasz ,,twardych" mebli, regałów, stołów i tak dalej? Nowoczesność to chyba naturalne drewno w połączeniu z metalami, więc wszystkie kolekcje loftowe cię usatysfakcjonują i za tym bym googlowała :) A jak chcesz coś ,,miękkiego" - polecam osobiście firmę Puszman, robią meble tapicerowane na zamówienie. Mam sofę Eide, w stylu skandynawskim, ale mają ogromny wybór modeli, na stronie mozna przejrzeć katalog https://puszman.com/. Ta sofa od nich super, no a poza tym mają lata doświadczenia, kryzysy ich nie zniszczyły przez prawie 60 lat, a wiadomo jak to w Polsce bywało :) Serio bronią się jakością
miśśka

Re: Meble do salonu

Post autor: miśśka »

Ja w salonie mam świetną rozkładaną ławę, zamówiłam tutaj - https://meblealmer.pl/ i naprawdę to jest mega sprawa. Jak mam jakiś gości to ją mogę rozłożyć dokładnie tak jak chce, kiedy ich nie ma - mogę złożyć i wtedy nie zajmuje jakoś zbyt dużo miejsca. Bardzo fajna opcja :)
ODPOWIEDZ