Adwokat

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
karol3332ąą

Adwokat

Post autor: karol3332ąą »

Teraz na rynku jest bardzo dużo bardzo dobrych adwokatów. Sam na przykład podjąłem decyzje że skorzystam z bardzo dobrego adwokata http://www.adwokaciolsztyn.pl .
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 46
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: Adwokat

Post autor: yuba »

Mnie reprezentowała Adwokat Barbara Węgłowska. Ona jest niesamowicie kompetentna i rzetelna. Bardzo mi pomogła podczas mojego rozwodu, dzięki niej rozwód zakończył się szybko i jak najmniej boleśnie, zna się super na prawie i umie wytłumaczyć wszystkie prawne kruczki nawet dla osoby, która zupełnie się na tym nie zna - czyli mnie, bardzo ją polecam.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Adwokat

Post autor: mela »

Ja korzystałam z usług adwokata z okazji mojego rozwodu. Sprawa była nieco skomplikowana, ja nie wiedziałam nawet od czego zacząć, dlatego bardzo potrzebowałam pomocy. Reprezentowała mnie kancelaria Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Jurkowska-Czternastek z Trzebnicy https://www.kancelaria-trzebnica.pl/sprawy-rodzinne. Pani Anna super sobie poradziła, wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jest rzetelna, kompetentna, ma korzystne ceny, polecam.
witłomski

Re: Adwokat

Post autor: witłomski »

Krakowska kancelaria Tomasza Staszaka https://www.staszakkancelaria.pl/ przy współpracy wyróżniła się nowoczesnym podejściem zarówno do klienta indywidualnego jak i do partnera z którym działaliśmy. W zakresie prawa pracy i reprezentowania przed sądem nie mają sobie równych wśród innych kancelarii. Najwyższa jakość usług.
Rafał123311

Re: Adwokat

Post autor: Rafał123311 »

Coraz więcej osób korzysta z porad prawnych i wcale mnie to nie dziwi, poniewaz kogoś trzeba się doradzić co powinniśmy zrobić w danej sytuacji. Warto rzucić okiem na https://wolczkiewicz.pl/oferta/restrukturyzacja/ Może ta kancelaria pomoże.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Adwokat

Post autor: Walkowa »

Moim zdaniem jeśli ktoś znalazł się w tarapatach i ma jakiś problem z prawem, to skorzystanie z takiej profesjonalnej pomocy prawnej jest najlepszym rozwiązaniem. W wielu różnych sprawach może Wam pomóc na przykład Kancelaria Prawna Gawor, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej www.gaworkancelaria.pl. Polecam ;)
baśka

Re: Adwokat

Post autor: baśka »

Coraz częściej korzystamy z pomocy prawnej, w sprawach poważnych ale i codziennych, z którymi mamy problem. Wiele firm także współpracuje z kancelariami - to plus bo można uniknąć problemów np. z nierzetelnym kontrahentem czy nieuczciwą umową. W trójmieście wszelka pomoc w wielu dziedzinach prawa świadczy kancelaria mec. Cejrowskiego z Tczewa - adwokat doświadczony i skuteczny.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Adwokat

Post autor: kostka9 »

Wiele spraw i problemów jest takich, że samemu trudno byłoby sobie z nimi poradzić. Przykładem z którym ja mam do czynienia jest mój kredyt we frankach jaki zaciągnęłam żeby sobie kupić wymarzone mieszkanie. Oczywiście udało mi się je kupić. Tyle, że teraz marzę o tym żeby rozwiązał się problem kredytu właśnie. Oczywiście mam pomoc i to bardzo profesjonalną bo https://cleverstep.pl/ z Poznania. Trafiłam na świetnych adwokatów, którzy specjalizują się w takich sprawach, wiedzą jak pomóc i wszystko jest na dobrej drodze z ich pomocą.
małgoś

Re: Adwokat

Post autor: małgoś »

baśka na https://cejrowski.pl/ znalazłam wiele fajnych publikacji, oczywiście napisałam tez wiadomość bo jestem zainteresowana taka usługą - coraz częściej mamy do czynienia z nieuczciwymi działaniami kontrahentów, lepiej dmuchać na zimne i stale współpracować z dobrym prawnikiem
Uśmia

Re: Adwokat

Post autor: Uśmia »

kostka9 pisze: 28 maja 2021, 18:23 Wiele spraw i problemów jest takich, że samemu trudno byłoby sobie z nimi poradzić. Przykładem z którym ja mam do czynienia jest mój kredyt we frankach jaki zaciągnęłam żeby sobie kupić wymarzone mieszkanie. Oczywiście udało mi się je kupić. Tyle, że teraz marzę o tym żeby rozwiązał się problem kredytu właśnie.
Wiele osób niestety jest w takiej sytuacji i mimo obietnic polityków, o specjalnej ustawie, która uwzględni problemy frankowiczów, nadal nie ma nic systemowego co by państwo zaoferowało. Zostaje tylko samodzielna walka z bankami. Na szczęście jest coraz więcej wyroków unieważniających umowy kredytowe we frankach, i co raz więcej kancelarii zajmuje się tymi sprawami. Nam pomogła kancelaria Katarzyny Piętki - http://kancelariapietka.pl/ . Otrzymaliśmy tam kompleksową, profesjonalną pomoc. Kredyt został unieważniony.
gębka

Re: Adwokat

Post autor: gębka »

Potrzebuje namiary na sprawdzonego prawnika, speca od prawa spadkowego. Najlepiej żeby miał w tym temacie doświadczenie, wiedział co robić i jak skutecznie działać by wygrać batalie o dość spory majątek. Jestem z Trójmiasta, więc szukam kogoś w okolicach, z kim łatwo się skontaktować w razie potrzeby
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 196
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Adwokat

Post autor: dekorator »

Jak dla mnie samo zaciąganie porad prawnych jest czymś normalnym i w głównej mierze staram się to robić w związku z moim przedsiębiorstwem. Całkiem niedawno także miałem okazję przeczytać na stronie https://managerplus.pl/obsluga-prawna-f ... stwo-39699 czy w ogóle obsługa prawna firm jest ważna.
harnaś

Re: Adwokat

Post autor: harnaś »

gębka masz na https://cejrowski.pl/ namiary do jednej z lepszych trójmiejskich kancelarii - warto podpytać tez na ich Facebooku - odpowiedzą na wiadomość i ustalicie szczegóły. Nie znam nikogo bardziej skutecznego i zaangażowanego w sprawy, stąd pewnie wiele sukcesów
Awatar użytkownika
monka
Posty: 570
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Adwokat

Post autor: monka »

Samo to, żeby trafić na dobrego adwokata, takiego z wiedzą i doświadczeniem to już dużo daje. W wielu kwestiach taka pomoc jest wręcz nieoceniona i niezbędna. Dobry adwokat Gliwice https://legaleo.pl/ , mi właśnie to miejsce polecono. W moim przypadku sprawa dotyczy podziału majątku, ale ta kancelaria zajmuje się sprawami nie tylko z prawa rodzinnego, ale też cywilnego czy spadkowego. Można polegać w 100%.
Sójka

Re: Adwokat

Post autor: Sójka »

Dobry prawnik dziś to podstawa. Nie tylko dla firm, czy osób prywatnych. Również urzędy musza mieć sprawdzonego prawnika, które pomoże im w zakresie prawa administracyjnego. Godną polecenia specjalistką od prawa samorządowego jest pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl/. Specjalizuje się ona w tej dziedzinie od lat, ma doświadczenie bo współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego (gminami, urzędami miast, powiatów), pomoc prawną jej kancelaria świadczy dla klientów z obszaru całego kraju.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Adwokat

Post autor: kasiakowa06 »

karol3332ąą pisze: 05 gru 2020, 12:25 Teraz na rynku jest bardzo dużo bardzo dobrych adwokatów. Sam na przykład podjąłem decyzje że skorzystam z bardzo dobrego adwokata adwokaciolsztyn.pl .
W sumie zawsze mieć gdzieś zapisany numer telefonu do dobrego i zaufanego adwokata - nigdy nie wiemy, kiedy się przyda. Polecam taki kontakt do mecenasa Kowalczyka https://kk-kancelaria.com/
Obrazek
awoka

Re: Adwokat

Post autor: awoka »

Warto na pewno na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://lexsecure.pl/ranking-kancelarii ... litej-2021 . Macie tam bowiem namiar na ranking kancelarii prawniczych. Myślę, że warto sobie tam na spokojnie zerknąć, aby wybrać najlepsze rozwiązania, które będzie dopasowane do konkretnych potrzeb.
aśko0433

Re: Adwokat

Post autor: aśko0433 »

A jeżeli o mnie chodzi to ja korzystam z usług https://adwokatchrusciel.pl . Moim zdaniem to jedno z najlepszych rozwiązań aktualnie na rynku. Mają niskie ceny, a co do jakości usług nie można się do niczego przyczepić. Jeżeli potrzebujecie pomocy to koniecznie musicie zgłosić się do nich.
ODPOWIEDZ