Dochód pasywny z kryptowalut

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Torreador

Dochód pasywny z kryptowalut

Post autor: Torreador »

Cześć!

Czy ktoś z Was zarabia pasywnie na kryptowalutach? Chodzi mi o to, że znalazłem taki program Crypto Revolt na berich.eu i się zastanawiam czy spróbować. Co myślicie? Czy komuś udaje się zarobić przysłowiową drugą wypłatę pasywnie z kryptowalut? Z tego co tam piszą, to Crypto Revolt to bot, który podejmuje działania na giełdzie. Wiem, że można go puścić samopas, ale wiem też, że można go kontrolować by wszystkiego nie stracić i kierować się intuicją. Mam tam konto DEMO i póki co jestem na plusie teoretycznie, ale co będzie po zainwestowaniu? Czy to dobry czas by wejść na giełdę kryptowalut?
anitto

Re: Dochód pasywny z kryptowalut

Post autor: anitto »

Ja to jednak sporo wiem na temat budowy własnego zaplecza finansowego i sama do końca nie mogę się zorientować w tym, co mi odpowiada, dlatego w sumie w wielu kwestiach się waham. Dodatkowo sprawdzam sobie niektóre możliwości i w tym względzie te https://primenews.pl/business/2023/06/1 ... -2023-rok/ prognozy nam pomogą.
ODPOWIEDZ