Jak najlepiej ubrać chłopca na przyjęcie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Miśka 43

Jak najlepiej ubrać chłopca na przyjęcie?

Post autor: Miśka 43 »

Cześć, razem z moim 5 letnim synem zostaliśmy zaproszeni na chrzest jego kuzyna. Zależy mi, aby wyglądał ładnie, ale jednocześnie elegancko, dlatego poszukuję inspiracji w tym zakresie. Może podpowiecie jakiś pomysł na kreację dla niego? Wiem, że w internecie sporo artykułów na ten temat, ale jakoś nic znaleźć nie mogę :(
Mędrzec

Re: Jak najlepiej ubrać chłopca na przyjęcie?

Post autor: Mędrzec »

To może ta garść podpowiedzi okaże się dla Ciebie inspirująca? Muszę przyznać, że mnie najbardziej spodobał się patent z kamizelką. Ciuszek wygodny, dziecko się nie przegrzeje (a w obecną pogodę o to łatwo) a i będzie wyglądać elegancko jak na taką imprezę przystało :)
tylną

Re: Jak najlepiej ubrać chłopca na przyjęcie?

Post autor: tylną »

No właśnie ja to się zastanawiam, czy się nie nakierować na takie spotkanie, tylko że jeszcze tyle mam do przygotowania... W ogóle nie wiem, jakie są piosenka na pierwszy taniec weselny , co wybrać w kwestii jedzenia i czy tak naprawdę wszystko może być dla mnie odpowiednie. No i na razie to mąż pracuje, więc ze wszystkim jestem sama. Masakra jakaś.
ODPOWIEDZ