Jaki internet i telewizja w Iławie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 135
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: kozi44 »

Niedawno przeprowadziłem się do Iławy i chciałbym założyć sobie w mieszkaniu jakiś internet. Może ktoś z forum podpowie mi jaka firma będzie najlepszym wyborem?
Awatar użytkownika
Loipeld
Posty: 25
Rejestracja: 19 cze 2020, 14:22

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: Loipeld »

Z tego co się orientuję, sporo moich znajomych ma taki pakiet wykupiony w https://www.multimedia.pl/ . Jak na razie nikt z nich nie narzekał, a raczej chwalili te usługi. Dodatkowo na stronie Multimedia widze, że wcale takie pakiety nie są drogie, więc wydaje mi się, że warto jest się ich ofertą zainteresować
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: likka9 »

kochana ja Ci pomogę znalexc. Wejdź na http://panwybierak.pl wpisz swój adres, kwotę jaką jesteś w stanie przeznaczyć na opłatę abonamentu i wtedy wyskoczą dla Ciebie najlepsze oferty :)
Awatar użytkownika
Saturn
Posty: 67
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:26

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: Saturn »

Jeśli o mnie chodzi to poleciłbym któregoś lokalnego dostawcę. W moim przypadku idealnie sprawdziła się firma IT4Polska. Mam od nich zarówno internet jak i telewizję i jestem zadowolony z usług.
Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: rucinski »

O, no to fajnie, że polecacie, bo właśnie się zastanawiałem. Jeszcze będę musiał kupić nowy telewizor 50cali do mojego pokoju, ale to mam nadzieję, że z firmą Samsung ogarnę. Mają tanie modele, a już się wywiedziałem gdzie i za ile je kupić. No, to mam nadzieję, że coś wynajdę niedługo.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: monka »

Akurat jeżeli chodzi o wybór telewizora to tutaj śmiało mogę polecić, abyś odwiedziła sobie stronę tego sklepu : https://eltkom.pl/telewizory-58-cali który rzeczywiście przygotował kilka ciekawych modeli, w tym również te z funkcjami SmartTV, wysoką jakością obrazu 4K i wszystkimi złączami, które pozwolą podłączyć do niego konsolę, czy obejrzeć film przez USB. Polecam i mam nadzieję, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!
Awatar użytkownika
BoCzErAsKi
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:50

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: BoCzErAsKi »

Wydaje mi się, że są takie firmy, które działają na całą Polskę i nie ma co się tym martwić. Ja bym czegoś takiego poszukał.

____
olejek CBG
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: milagros »

Mnie póki co tylko interesuje dobra telewizja nc plus bolesławiec . Czy wiecie może gdzie warto dokładnie mam się do nich wybrać? Znajcie ich pełen adres? No i czy orientujecie się w ich ofercie aktualnej?
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: lanza »

Ja nie narzekam na internet bo u mnie jest najlepszy dostawca usług internetowych w regionie, sprawdzałam chyba wszystkich zanim zdecydowałam się na tego konkretnego dostawcę i nie zawiodłam się
Awatar użytkownika
Optymistka
Posty: 23
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:23

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: Optymistka »

Jeśli jest ktoś tutaj z Białegostoku to polecam nie brać internetu od ogólnopolskich firm. Są droższe a wcale nie mają lepszego łącza. Elpos u nas daje radę lepiej niż sieciówki
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: likka9 »

Wystarczy porównywarka PanWybierak. Podajesz dane adresowe i nazwę usługi. Szybko i łatwo to ogarniecie. Wszystko na spokojnie i internet z tv bedziecie mieli szybki :)
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: szygi »

Jesli chodzi o Iławę to nie pomogę ale mogę podzielić się namiarem na świetnego lokalnego dostawcę usług w Białymstoku - firmę ELPOS. Mam u nich internet ( światłowód, do 900 mb/s) i kablówkę. Usługi są stabilne, sieci są monitorowane przez całą dobę więc jak pojawiają się jakieś zakłocenia to reagują błyskawicznie. Cenowo super, obsługa klienta też na wysokim poziomie.

konfiguracja internetu w play na karte
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: gajga »

Nie mam żadnej telewizji wykupionej. Oglądam z tej naziemnej a teraz zastanawiam się nad zakupem takiego dekodera https://primado.pl/zgemma-h92s-4k-iptv- ... -kodi.html dzięki niemu można nagrywać programy czy też otwierać inne aplikacje na telewizorze. W dobrej cenie można tu nabyć.
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: yuba »

Telewizji też w zasadzie nie oglądam chociaż coś tam chyba mam w pakiecie, mi zależało na szybkim internecie więc sprawdziłam który najlepszy dostawca usług internetowych i podpisałam umowę
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: karin33 »

Często w małych miejscowościach jest problem z odbiorem sygnału tv lub internetu. I wiele osób rezygnuje z korzystania, bo po prostu jest to znacznie utrudnione. A można sobie z tym poradzić. Wystarczy kupić odpowiedni wzmacniacz sygnału. Od siebie mogę zaproponować takie jak tu new-electric.pl marki Signaflex . Warto podpytać sprzedawcy o odpowiednie rozwiązanie.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2021, 17:57 przez karin33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 63
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:16

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: olga83 »

Jeśli chodzi o telewizję to bardzo fajny rozwiązaniem jest WP Pilot. Możesz u nich oglądać różnego rodzaju programy z ramówki TVP1, TVP2, TVN czy Polsat. Fajne jest to, że nie wiążesz się na stałe - możesz wykupić pojedyncze pakiety lub opłacać je w ramach subskrypcji. Bez problemu w każdej chwili możliwa jest rezygnacja. Oglądać można na tv, tablecie czy telefonie. Pakiety są różne - tu https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 szczegółowa oferta. Wiem, że teraz w promocji pakiet Rozszerzony możena wypróbować przez 7 dni za 1 zł.

marihuana opinie
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 291
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: lawenda »

Wiesz co, ja akurat mam internet Wrocław i bardzo sobie chwalę. Od roku pracuję na home office, więc dla mnie ważne jest to, aby internet był stały i nie przrywał. Akurat jeśli chodzi o Wrocław i okolice, to oni mają bez dwóch zdań najlepszą ofertę. Polecam wam sprawdzić - na pewno sprosta waszym oczekiwaniom.
zośkaa

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: zośkaa »

Jeżeli rozważacie nowe możliwości w zakresie telewizji i internetu, koniecznie sprawdźcie 1gb speed test . Bogata oferta oraz pełne zaangażowanie obsługi klienta to cechy, które wyróżniają naszą firmę.
zbuntowana

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: zbuntowana »

Można też podpytać znajomych. Ja przykładowo teraz znalazłam świetny internet kablowy białystok u firmy KOBA i chcę właśnie na nich postawić. Podoba mi się ich oferta, bo mają super ceny i oferują całkiem mocny internet.
chichirendan

Re: Jaki internet i telewizja w Iławie?

Post autor: chichirendan »

Czy macie telefon w jednej sieci? Dla mnie to oczywiste, że można różnie do tego podchodzić, ale jak na razie, to jednak sprawdzam sobie niektóre rozwiązania i dlatego chcę poszukać najlepszego operatora dla siebie. Ten https://sitech.com.pl/w-jakiej-sieci-numer-telefonu/ poradnik naprawdę mi w tym pomoże.
ODPOWIEDZ