Jaki rodzaj ogrodzenia wybrać?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
dumpy
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:29

Jaki rodzaj ogrodzenia wybrać?

Post autor: dumpy »

co myślicie o ogrodzeniach panelowych? warte to swojej ceny? myślałem jeszcze o gabionowym - ale żonie się nie podoba.
Awatar użytkownika
joasia
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2019, 10:27

Re: Jaki rodzaj ogrodzenia wybrać?

Post autor: joasia »

Mogę tylko ci coś doradzić - najpierw zorientuj się, że na twojej działce będzie w ogóle możliwe by taki rodzaj ogrodzenia zamontować. Czasami ukształtowanie terenu to uniemożliwia lub tak podwyższa koszty, że lepiej wybrać coś innego. Z tego co wiem to ta firma Expert-ogrodzenia ma dość szeroką ofertę ogrodzeń wraz z montażem. Zawsze możesz przedzwonić i poprosić o pomoc przy wyborze.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Jaki rodzaj ogrodzenia wybrać?

Post autor: Walkowa »

Mi chyba najbardziej podobają się ogrodzenia betonowe systemowe, na przykład takie, jakie oferuje firma http://wyroby-betonowe.elk.pl/. Nie tylko dlatego, że świetnie wyglądają, ale również dlatego, że są bardzo solidne i wytrzymałe. Ogólnie firma ta działa na terenie Pisza, Giżycka, Kętrzyna, Olecka, Augustowa, Suwałk, Dąbrowy Białostockiej, Sejn, Lipska, Gołdapi, Mikołajek, Moniek, Ełku, Sejn oraz Orzysza, więc jeśli budujecie się w tych okolicach, to polecam ;)
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Jaki rodzaj ogrodzenia wybrać?

Post autor: alutka90 »

Mi najbardziej podobają się ogrodzenia z łupanych bloczków betonowych na podmurówce. Takie ogrodzenia stawia i produkuje firma https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/ . Ich realizacje możecie obejrzeć na stronie internetowej. Sami zamówiliśmy ogrodzenie właśnie u nich.
ODPOWIEDZ