klejenie butów

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
żenek

klejenie butów

Post autor: żenek »

pytanie do osób doświadczonych w temacie, jak się zabrać za to? Jaki klej kupić zeby to zrobić łatwo i dobrze? .__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
oętadam

Re: klejenie butów

Post autor: oętadam »

Witam! Żenek, zachęcam Cię do zakupu kleju TADAM® Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Dzięki jego pomocy szybko i skutecznie skleisz swoje buty.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

przeciągarki do otworów
żenek

Re: klejenie butów

Post autor: żenek »

oętadam pisze: ↑22 sie 2021, 17:24 Witam! Żenek, zachęcam Cię do zakupu kleju TADAM® Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Dzięki jego pomocy szybko i skutecznie skleisz swoje buty.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
gdzie ten klej można kupic?? Mieszkam w niedużej miejscowości i nie mogę go namierzyć nigdzie
archieś

Re: klejenie butów

Post autor: archieś »

Czasem owszem, warto jakiś model obuwia uratować, jeśli nam się odpowiednio dobrze spisują. Na ogół jednak wydaje mi się, że skoro możemy kupić nowe, to po co się trudzić? Jeśli waszym miejscem zamieszkania jest na przykład warszawa sklepy obuwnicze są tutaj niemal wszędzie[/url] . Stąd wydaje mi się, że dobrze jest się rozejrzeć wokół siebie.
ałłata

Re: klejenie butów

Post autor: ałłata »

żenek pisze: ↑28 sie 2021, 13:11
oętadam pisze: ↑22 sie 2021, 17:24 Witam! Żenek, zachęcam Cię do zakupu kleju TADAM® Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Dzięki jego pomocy szybko i skutecznie skleisz swoje buty.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
gdzie ten klej można kupic?? Mieszkam w niedużej miejscowości i nie mogę go namierzyć nigdzie
w kiosku poszukaj, moze w budowlanym tez, sam tam kupiłem
aszuł

Re: klejenie butów

Post autor: aszuł »

ałłata pisze: ↑06 wrz 2021, 3:08
żenek pisze: ↑28 sie 2021, 13:11
oętadam pisze: ↑22 sie 2021, 17:24 Witam! Żenek, zachęcam Cię do zakupu kleju TADAM® Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Dzięki jego pomocy szybko i skutecznie skleisz swoje buty.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
gdzie ten klej można kupic?? Mieszkam w niedużej miejscowości i nie mogę go namierzyć nigdzie
w kiosku poszukaj, moze w budowlanym tez, sam tam kupiłem
a taki klej on jest bezpieczny? ma atesty potrzebne?
ałłata

Re: klejenie butów

Post autor: ałłata »

aszuł pisze: ↑06 wrz 2021, 3:29
ałłata pisze: ↑06 wrz 2021, 3:08
żenek pisze: ↑28 sie 2021, 13:11
gdzie ten klej można kupic?? Mieszkam w niedużej miejscowości i nie mogę go namierzyć nigdzie
w kiosku poszukaj, moze w budowlanym tez, sam tam kupiłem
a taki klej on jest bezpieczny? ma atesty potrzebne?
na pewno jak to z produktami klejącymi trzeba uważać żeby nie dotykać oczu, skóry, bo naprawdę solidnie klei, trzeba trzymać z daleka od dzieci
ODPOWIEDZ