kremacja

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

kremacja

Post autor: layne »

Nie wiem, czy kiedykolwiek potrzebowaliście informacji na ten temat, ale uważam, że zawsze lepiej jest mieć namiary na dobry zakład pogrzebowy, w którym jest dostępne krematorium. My u siebie w Lublinie mamy taki zakład pogrzebowy - Hades. Tam mają bardzo kompleksowe usługi, gdy w tym roku zmarł nasz dziadek, który chciał być skremowany, od razu skierowaliśmy się do nich. Pomogli nam w wyborze urny, itp., zajęli się oczywiście także samą organizacja pogrzebu i pochówku, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: kremacja

Post autor: kasiakowa06 »

layne pisze: 17 sie 2020, 10:26 Nie wiem, czy kiedykolwiek potrzebowaliście informacji na ten temat, ale uważam, że zawsze lepiej jest mieć namiary na dobry zakład pogrzebowy, w którym jest dostępne krematorium. My u siebie w Lublinie mamy taki zakład pogrzebowy - Hades. Tam mają bardzo kompleksowe usługi, gdy w tym roku zmarł nasz dziadek, który chciał być skremowany, od razu skierowaliśmy się do nich. Pomogli nam w wyborze urny, itp., zajęli się oczywiście także samą organizacja pogrzebu i pochówku, polecam ich serdecznie.

Wydaje mi się, że ten delikatny temat trzeba poruszać na forach, ponieważ nie myślimy często o tym, co się będzie działo z naszym ciałem po śmierci. Kremacja była znana tysiące lat temu i uważam, że nadal powinna być stosowana.

-----------------------------
Kremacja zwierząt https://animaleden.pl/uslugi/
Obrazek
ODPOWIEDZ