kremacja

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

kremacja

Post autor: layne »

Nie wiem, czy kiedykolwiek potrzebowaliście informacji na ten temat, ale uważam, że zawsze lepiej jest mieć namiary na dobry zakład pogrzebowy, w którym jest dostępne krematorium. My u siebie w Lublinie mamy taki zakład pogrzebowy - Hades. Tam mają bardzo kompleksowe usługi, gdy w tym roku zmarł nasz dziadek, który chciał być skremowany, od razu skierowaliśmy się do nich. Pomogli nam w wyborze urny, itp., zajęli się oczywiście także samą organizacja pogrzebu i pochówku, polecam ich serdecznie.

puls w uchu
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: kremacja

Post autor: kasiakowa06 »

layne pisze: ↑17 sie 2020, 10:26 Nie wiem, czy kiedykolwiek potrzebowaliście informacji na ten temat, ale uważam, że zawsze lepiej jest mieć namiary na dobry zakład pogrzebowy, w którym jest dostępne krematorium. My u siebie w Lublinie mamy taki zakład pogrzebowy - Hades. Tam mają bardzo kompleksowe usługi, gdy w tym roku zmarł nasz dziadek, który chciał być skremowany, od razu skierowaliśmy się do nich. Pomogli nam w wyborze urny, itp., zajęli się oczywiście także samą organizacja pogrzebu i pochówku, polecam ich serdecznie.

Wydaje mi się, że ten delikatny temat trzeba poruszać na forach, ponieważ nie myślimy często o tym, co się będzie działo z naszym ciałem po śmierci. Kremacja była znana tysiące lat temu i uważam, że nadal powinna być stosowana.

-----------------------------
Kremacja zwierząt https://animaleden.pl/uslugi/
Obrazek
gadula667

Re: kremacja

Post autor: gadula667 »

"Nie wiem, czy kiedykolwiek potrzebowaliście informacji na ten temat, ale uważam, że zawsze lepiej jest mieć namiary na dobry zakład pogrzebowy, w którym jest dostępne krematorium. My u siebie w Lublinie mamy taki zakład pogrzebowy - Hades. Tam mają bardzo kompleksowe usługi, gdy w tym roku zmarł nasz dziadek, który chciał być skremowany, od razu skierowaliśmy się do nich. Pomogli nam w wyborze urny, itp., zajęli się oczywiście także samą organizacja pogrzebu i pochówku, polecam ich serdecznie."

Pewnie szczególnie gdy prawo zapowiadają się zmiany w prawie pozwalające przechowywać urny w domach choć zdecydowanie nie moja okolica
tatianakura

Re: kremacja

Post autor: tatianakura »

a to aż tak duża różnica pomiędzy tradycyjnym pogrzebem a kremacją? słyszałam że to praktycznie to samo że urna jest pochowana praktycznie tak samo jak trumna ponieważ według prawa nie można ani nie można trzymać w domu ani rozsypać prochów nawet kiedyś czytałam o tym artykuł https://rememberme-forever.pl/jak-zorganizowac-pogrzeb/ mówi o tym jak to w obecnie wygląda nie widziałam nic co mogło by świadczyć o nadciągających znaczących zmianach w tym temacie ale aż tak w tematyce zainteresowana nie jestem ale jeśli to co mówisz się potwierdzi to ciekawe czasy nas czekają niczym z filmów
octaviaa

Re: kremacja

Post autor: octaviaa »

Tak się zastanawiam, jak to ma wyglądać i na czym powinnam się skupić, na szczęście jednak dla mnie to jest dość trudne, żeby jednak sprawdzać najróżniejsze opinie na temat domów pogrzebowych. Stąd do Was mam pytanie. Czy calvarianum to dobra placówka ? Można na spokojnie to jakoś ogarnąć? Jak to widzicie, co ?
ŻanetaChrząszcz

Re: kremacja

Post autor: ŻanetaChrząszcz »

Domy pogrzebowe są różne - osobiście omijałbym te które reklamują się na prawo i lewo w internecie - najprawdopodobniej zapłacili komuś marne grosze zeby spamował wszędzie - nie dość że to nie etyczne to z ostatnimi zmianami w algorytmie google nawet szkodliwe - strony internetowe "niskiej jakości" linkujące do twojej strony obniżają jej ranking w wyszukiwaniu oczywiście jest argument że są osoby które wejdą z tych linków ale tak naprawdę to nie jest celem tego marketingu - jest tylko stworzyć wystarczająco wiarygodny post dla botów google żeby ich oszukaći tylko tyle- albo aż tyle - teraz to nei będzie działać w takim stopniu - oczywiście można spamować strony o wyższej randze - ale te sobie na nią zasłużyły - będą mieć lepsze zabezpieczenai przed tym -
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: kremacja

Post autor: klamka »

Jeśli szukasz kompleksowych usług pogrzebowych, firma https://pogrzebymortis.pl/przeksztalcenie-grobu/ może być wartościowym partnerem. Ich szeroka oferta może spełnić różne oczekiwania.
Sławomir

Re: kremacja

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego zakładu kamieniarskiego GRANITEKS, który posiada najróżniejsze nagrobki Poznań . W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ