Kto do prac na wysokościach

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kret
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:24

Kto do prac na wysokościach

Post autor: kret »

Witam, mam do Was pytanie odnośnie firmy https://kgpol.pl/ . Szukam dźwigu na wynajem do prostych prac na wysokości. Chodzi mi tu głównie o czyszczenie i usuwanie zagrożeń. Sprawdzi się ta firma? Potrzebuję dosyć wysokiego dźwigu i nie wiem czy ich się sprawdzi. Może powinienem zadzwonić i zapytać? Najpierw wolę usłyszeć jednak Wasze opinie na temat jakości ich usług. Słyszałem, że dają radę, potwierdzicie to?
Wariatem jest ten, kto ma się za całkowicie normalnego, a za nienormalnych uważa całą resztę.
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Kto do prac na wysokościach

Post autor: Malva »

a o jakie konkretnie prace Ci chodzi? Jesli masz na myśli usuwanie zabrudzeń z elewacji czy np czyszczenie ścian z graffiti to zerknij na ofertę firmy https://umyjemto.pl/uslugi/usuwanie-graffiti/ . Oni zajmują się pracami na wysokościach. Wykonują dokładne czyszczenie i renowację elewacji budynków. Warto zdac sie na ich pomoc.
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Kto do prac na wysokościach

Post autor: szygi »

W Warszawie ( i okolicach) działa Rope Expert, moim zdaniem najlepsi specjaliści jeśli chodzi o wykonywanie różnego rodzaju prac na wysokościach - renowacja dachu czy elewacji, mycie okien, wieszanie bilboardów czy np ozdób świątecznych przed Bożym Narodzeniem :) Umiarkowane ceny, dogodne terminy.
sowa8

Re: Kto do prac na wysokościach

Post autor: sowa8 »

Do takich prac z pewnością przyda się odpowiedni sprzęt. Właśnie dlatego na spokojnie warto rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeba oraz możliwości finansowych. Trzeba sobie przemyśleć czy lepiej opłaca się zakup czy może wynajem podnośników nożycowych. Trzeba bowiem dobrze zastanowić się nad tym, aby wybrać idealne rozwiązanie, które spełni wasze oczekiwania.
ODPOWIEDZ