Odzyskiwanie danych z dysków - program

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
WilburM66
Posty: 64
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Odzyskiwanie danych z dysków - program

Post autor: WilburM66 »

Cześć. Jak w temacie - polecacie może jakiś sprawdzony program do odzyskiwania danych z dysków? Ja się zastanawiam, czy ten program do odzyskiwania danych będzie ok... Co sądzicie?
Coż, takie jest ryzyko zakochania się. Można stracić godność.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Odzyskiwanie danych z dysków - program

Post autor: Walkowa »

A skoro już o danych mowa, to jak radzicie sobie z danymi w Waszych firmach? Czytałam ostatnio na stronie http://www.bmm.com.pl/informatyka-w-zar ... ie-danych/ o czymś takim jak hurtownia danych, która może bardzo mocno pomóc w zarządzaniu takimi danymi w przedsiębiorstwie. Jak sądzicie, czy warto taki system w firmie wdrożyć? Czy ktoś z Was może z tego korzysta?
Awatar użytkownika
lights
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 17:32

Re: Odzyskiwanie danych z dysków - program

Post autor: lights »

Wiem, że ludzie korzystają z takich tematów. Liczę, że i tutaj nie będzie inaczej.
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Odzyskiwanie danych z dysków - program

Post autor: czarov »

Przezorny zawsze ubezpieczony dlatego zarówno jeśli chodzi o moją firmową stronę internetową korzystam z usług firmy https://bezpiecznywordpress.pl/opieka-stron-wordpress/ i jestem spokojny, bo moja strona jest bezpieczna, a także z dyskami u siebie w biurze. Często robie kopie zapasowe i trzymam dane w chmurze.

rodzaje toczenia
Bartoszęk9294

Re: Odzyskiwanie danych z dysków - program

Post autor: Bartoszęk9294 »

Szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia jak konkretnie zająć się odzyskaniem takich danych z dysków. Moim zdaniem najlepiej będzie chyba udać się do jakiegoś dobrego informatyka, który ogarnie te wszystkie kwestie. Sam na pewno zdecydowałbym się na takie rozwiązanie.
Łukasz

Re: Odzyskiwanie danych z dysków - program

Post autor: Łukasz »

Prowadzę swoją własną firmę, niestety niedawno doszło do awarii jednego z serwerów. Chciałbym polecić Wam doradztwo informatyczne , korzystając z ich usług a dokładniej backupu danych. Odzyskałem dane które były mi naprawdę potrzebny. Przez to uniknąłem nie potrzebnych kosztów związanych z odzyskiwaniem danych które nie jest takie tanie.
zośkaa

Re: Odzyskiwanie danych z dysków - program

Post autor: zośkaa »

Niedawno natknęłam się na bardzo interesującą propozycję ofertową pod adresem https://ngsolutions.pl/uslugi/outsourcing-it/ . Ta firma charakteryzuje się znacznym stażem w branży oraz wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług.
ODPOWIEDZ